Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Siatkówka

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Na Osiedlu Słowiańskim grali w siatkę 13

  Za nami I towarzyski turniej mieszkańców Osiedla Słowiańskiego oraz przybyłych gości w piłce siatkowej. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn, a na uczestników czekały nagrody. Nie zwycięstwo było jednak najważniejsze, a dobra zabawa.

  13 sierpnia 2018

 • Paweł Sasiela

  Roszady w drugiej lidze. Znamy terminarz

  Pomiędzy rozgrywkami doszło do kilku zmian w drugoligowej stawce. Poznaliśmy też terminarz.

  1 sierpnia 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Młodziczki Olimpii drugie

  W niedzielę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze w Turnieju o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały młodziczki. Siatkarki Olimpii Jawor zajęły drugie miejsce.

  4 czerwca 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Wstęga Nysy Szalonej dla AZS AWF Wrocław

  W sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały kadetki. Najlepsze okazały się siatkarki AZS AWF Wrocław, ogrywając dwa zespoły Olimpii Jawor i Rokitę Brzeg Dolny.

  2 czerwca 2018

 • Paweł Sasiela

  Aleksander Śliwka opuszcza Resovię 4

  Rzeszowski klub oficjalnie potwierdził informację, iż w przyszłym sezonie w jego barwach nie będzie występował wychowanek Spartakusa Jawor.

  7 maja 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Olimpia gra dalej! 1

  Dramatyczny przebieg miało decydujące o awansie do kolejnej rundy play-off spotkanie Olimpii z PLKS-em Pszczyna. Jak za dawnych lat, losy rywalizacji rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku. Jaworzanki znalazły się w najlepszej czwórce ligi.

  8 kwietnia 2018

 • Reklama
 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Rozstrzygnie trzeci mecz

  Olimpia Jawor przegrała na własnym boisku z PLKS-em Pszczyna w drugim spotkaniu fazy play-off. Porażka oznacza, że o awansie zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w sali Szkoły Podstawowej nr 2. Początek o godz. 17:00.

  7 kwietnia 2018

 • jawor24h.pl

  Sukces uczniów SP1 z Jawora

  22 marca we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Siatkówka Chłopców. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze uplasowali się na trzecim miejscu.

  23 marca 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Nieudane zakończenie sezonu zasadniczego Olimpii

  Porażką po tie-breaku z zespołem TKS Ekobet Tychy zakończyły zmagania w sezonie zasadniczym Olimpijki. Wynik nie miał już wpływu na pozycję w tabeli podopiecznych L. Chrzanowskiego. Do fazy play-off jaworzanki przystępują z drugiego miejsca.

  18 marca 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Gwardia wygrywa turniej młodzików w Jaworze

  Siatkarze Gwardii I Wrocław wygrali pierwszy turniej finałowy ligi młodzików, który rozgrywany był w Jaworze. Siatkarze ze stolicy Dolnego Śląska okazali się lepsi od Chełmca I Wałbrzych oraz jaworskiego Spartakusa.

  7 marca 2018

 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  (FILM) Sokół uziemiony

  Po pięciosetowym boju siatkarki Olimpii Jawor ograły na własnym parkiecie Sokoła Radzionków w meczu na szczycie drugiej ligi kobiet.

  24 lutego 2018

 • Paweł Sasiela

  Upolować Sokoła

  Przed jaworską Olimpią jedno z kluczowych spotkań końcówki fazy zasadniczej. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego w sobotę o godz. 15 zagrają z Sokołem Radzionków o pozycję wicelidera.

  23 lutego 2018

 • Miejsce na reklamę
 • Fot. materiały prasowe
  jawor24h.pl

  Siatkarze z I Liceum o włos od zwycięstwa

  Jak co roku reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze wzięła udział w rozgrywkach siatkówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

  12 lutego 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Marta Chmielus: Nasze marzenia się spełniły 1

  Spartakus Jawor sobotnim zwycięstwem z Chrobrym Głogów zakończył rozgrywki w Lidze Dolnośląskiej kadetów. Teraz jaworzan czeka walka o mistrzostwo Polski.

  5 lutego 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Spartakus z brązem

  Kadeci Spartakusa Jawor najpierw w kończącym rozgrywki ligi dolnośląskiej meczu rozbili Chrobrego Głogów, a następnie odebrali brązowe medale za trzecie miejsce na Dolnym Śląsku.

  4 lutego 2018

 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  Derby w Twardogórze

  W sobotę o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze Olimpia Jawor zagra z Impelem II Wrocław w meczu o drugoligowe punkty.

  26 stycznia 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Spartakus nie był gościnny

  W piątek w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze odbył się turniej siatkarski z udziałem zespołów z Jawora i Wałbrzycha. Gospodarze nie pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele, pewnie zwyciężając zawody.

  22 stycznia 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Bolesna porażka

  Świadkami dramatycznego spektaklu byli widzowie zgromadzeni w sali przy Placu Bankowym. Momentami publiczność mogła przeżywać chwile grozy, bowiem aż trzy zawodniczki nie dokończyły zawodów na boisku.

  21 stycznia 2018

 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  Kolej na Silesia Volley 2

  Po derbowym zwycięstwie w Świdnicy, tracące trzy punkty do liderek Olimpijki, zamierzają pójść za ciosem. W najbliższą sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem Silesia Volley MSK Mysłowice.

  18 stycznia 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Zrewanżowały się Pszczynie

  Pojedynki Olimpii z PLKS-em od lat elektryzują kibiców siatkówki w obu miastach. Po porażce 2:3 w Pszczynie, podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie mogły pozwolić sobie na stratę punktów z tym rywalem na własnym parkiecie.

  7 stycznia 2018

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.