Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

JTS Jawor

 • jawor24h.pl

  Dobry start młodzików JTS

  W sobotę w Legnicy przy ul. Grabskiego, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, odbył się mecz pierwszej kolejki ligi Młodzików. JTS Jawor spisał się znakomicie wygrywając z miejscowym Konfeksem 2:5.

  18 marca 2019

 • jawor24h.pl

  Orliki JTS na turnieju w Radwanicach

  W sobotę orliki JTS Jawor uczestniczyli w turnieju w Radwanicach, gdzie rozegrali pięć meczów. Podczas zawodów nie prowadzono klasyfikacji końcowej.

  18 marca 2019

 • jawor24h.pl

  (FOTO) JTS zagrał z Miedzią

  W towarzyskim meczu młodziki JTS-u Jawor ulegli Miedzi Legnica 2:5.

  12 marca 2019

 • jawor24h.pl

  (FOTO) Zagłębie Lubin wygrywa II Puchar Piasta

  W minioną sobotę na sali przy ul. Wiejskiej 5 odbył się turniej II Puchar Piasta. W zawodach wystartowało osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. W turnieju brali udział zawodnicy urodzeni w 2008 r. i młodsi.

  12 marca 2019

 • jawor24h.pl

  (FOTO) JTS poprowadził Miedź do zwycięstwa z Lechem

  Miedź Legnica w znakomitym stylu ograła wczoraj jednego z faworytów sezonu w LOTTO Ekstraklasie - Lecha Poznań.

  11 marca 2019

 • jawor24h.pl

  Puchar Piasta już w sobotę 2

  W najbliższą sobotę na hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5, odbędzie się druga edycja turnieju Puchar Piasta. Zawody organizowane są przez JTS Jawor, a partnerem jest jaworski OSiR.

  5 marca 2019

 • Reklama
 • jawor24h.pl

  (FOTO) Mercedes wspiera JTS Jawor 1

  JTS Jawor będzie grał z „Gwiazdą”. Wczoraj bowiem na sali przy ul. Wiejskiej odbyła się uroczystość przekazania sprzętu sportowego przez firmę Mercedes na ręce prezesa klubu JTS Jawor Leszka Wawocznego.

  21 lutego 2019

 • jawor24h.pl

  (FOTO) Orliki JTS najlepsze w Głogowie

  W sobotę w Głogowie odbył się turniej FA CUP organizowany przez szkółkę piłkarską Futbol Academy Głogów. W zawodach wystartowało sześć zespołów z rocznika 2008 i młodsi.

  21 lutego 2019

 • jawor24h.pl

  Pracowite ferie Orlików JTS-u

  Drużyna Orlików JTS Jawor podczas ferii zimowych nie próżnowała i rozegrała kilka spotkań kontrolnych.

  11 lutego 2019

 • Skrzaty JTS na turnieju w Jeleniej Górze
  jawor24h.pl

  Skrzaty JTS na turnieju w Jeleniej Górze

  W niedzielę w Jeleniej Górze odbył się turniej dla „skrzatów”. Zawody organizowane były przez klub Karkonosze Jelenia Góra. Podczas zmagań młodych piłkarzy nie prowadzono klasyfikacji końcowej, liczyła się dobra zabawa.

  4 lutego 2019

 • jawor24h.pl

  Strzegom CUP dla Orlików JTS 1

  W minioną niedzielę w Strzegomiu odbył się turniej Strzegom CUP. W zawodach wystąpiły drużyny z Dolnego Śląska, w tym dwa zespoły JTS Jawor.

  28 stycznia 2019

 • jawor24h.pl

  Unia Cup z udziałem Orlików JTS Jawor

  W sobotę w Spalonej odbył się turniej Unia Cup organizowany przez Małą Unie Rosochata. W zawodach wystartowało sześć drużyn - Mała Unia Rosochata, FA Chojnów, FA Legnica, Młodzieżowy KS Miedź Legnica, Oratorium Środa Śląska, JTS Jawor.

  21 stycznia 2019

 • Miejsce na reklamę
 • jawor24h.pl

  (FOTO) Żaki JTS Jawor grali w Jeleniej Górze

  W minioną sobotę najmłodsza drużyna JTS Jawor brała udział w zawodach w Jeleniej Górze. Organizatorem turnieju był zespół Karkonosze Jelenia Góra.

  21 stycznia 2019

 • jawor24h.pl

  Orliki JTS bez porażki na turnieju w Świebodzicach

  Wczoraj w Świebodzicach odbył się turniej DUE Cup Świebodzice dla młodzików z rocznika 2007r. Jaworski klub reprezentowała drużyna Orlików z rocznika 2008r. i spisała się rewelacyjnie zajmując II miejsce.

  21 stycznia 2019

 • jawor24h.pl

  (FOTO) Mały Puchar Piasta

  W ubiegłą sobotę JTS Jawor oraz OSiR Jawor zorganizowali turniej Mały Puchar Piasta dla Żaków z rocznika 2010. JTS Jawor reprezentowały dwa zespoły, jeden z nich wygrał a drugi zajął trzecie miejsce, przegrywając tylko jeden mecz.

  15 stycznia 2019

 • jawor24h.pl

  Orliki JTS Jawor na turnieju Górnik Cup w Wałbrzychu

  1 grudnia w Wałbrzychu na sali sportowej TOYOTA odbył się turniej piłkarski Górnik Cup. Jaworski klub reprezentowali piłkarze z grupy Orlik (2008 r. i młodsi) prowadzeni przez trenera Michała Garcarka.

  3 grudnia 2018

 • Podopieczni trenera Mateusza Witkowskiego rocznik 2009
  jawor24h.pl

  JTS Jawor na turnieju Zdolny Śląsk

  Podopieczni trenera Mateusza Witkowskiego rocznik 2009 i Orliki z rocznika 2008 prowadzeni przez Michała Garcarka wystąpili w turnieju Zdolny Śląsk.

  19 listopada 2018

 • jawor24h.pl

  Mały Puchar Piasta

  Wczoraj JTS Jawor wspólnie z Jaworskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Jaworze, zorganizował turniej „Mały Puchar Piasta”. W rozgrywkach uczestniczyło osiem drużyn z naszego regionu.

  19 listopada 2018

 • jawor24h.pl

  Skrzaty JTS Jawor na turnieju w Świdnicy 2

  W niedzielę, 4 listopada br. na hali sportowej w Świdnicy, Skrzaty JTS Jawor, prowadzone przez trenera Marka Lecha, zdominowały zawody organizowane przez klub Gryf Świdnica dla zawodników z rocznika 2012 i młodsi.

  5 listopada 2018

 • jawor24h.pl

  Żaki JTS Jawor niepokonane w lidze OZPN 1

  W niedzielę w czwartym turnieju Ligi Trawiastej Turniejowej OZPN Legnica gr. V kat. Żak rocz. 2010, drużyna Żaków JTS, prowadzona przez trenera Michała Jegera, wygrała wszystkie mecze i jest niepokonana w lidze turniejowej.

  16 października 2018

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.