Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Listy do redakcji

 • jawor24h.pl

  Zapomniana część miasta... 10

  - Ulica Kopernika powinna być priorytetowa jeśli chodzi o naprawy czy remonty, lecz od wielu, wielu lat niewiele się w tej okolicy robi, jeśli chodzi o remont jezdni i chodników - napisał do nas Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  19 września 2018

 • jawor24h.pl

  Kręta droga do remontu 10

  Mieszkańcy ul. Krętej poprosili nas o udostępnienie apelu, jaki skierowali do burmistrza miasta.

  19 września 2018

 • jawor24h.pl

  Mieszkań nie będzie? 66

  Napisała do nas rozczarowana Czytelniczka, która od momentu ogłoszenia przez władze miasta i spółdzielni planów budowy nowych mieszkań liczyła na zakup lokum w najbliższej przyszłości.

  19 września 2018

 • jawor24h.pl

  (FILM, FOTO) Czarna maź w Nysie Szalonej 21

  - Do naszej rzeki wpuszczane jest coś przypominające czarną maź, która dodatkowo wydziela nieprzyjemną woń. W takie upały wchodzą tam dzieci oraz zwierzaki, które chcą się napić. Ktoś raczej za to odpowiada - napisał Czytelnik jawor24h.pl.

  3 sierpnia 2018

 • jawor24h.pl

  Niezadbane brzegi Nysy Szalonej 30

  - Brzegi naszej Nysy Szalonej wyglądają obecnie paskudnie, są całe zarośnięte i nikt o to nie dba - napisał do nas Czytelnik.

  23 lipca 2018

 • jawor24h.pl

  W wakacje młodzież sięga po alkohol 8

  - Wakacje trwają i zdarza się, że jaworska młodzież szkolna nie ma co ze sobą zrobić. Część nieletnich sięga niestety po alkohol. Co gorsza, zdarza się, że sprzedawcy nie zwracają uwagi na wiek kupujących alkohol - sygnalizuje Czytelniczka.

  23 lipca 2018

 • Reklama
 • jawor24h.pl

  Przepełnione kontenery na ubrania przy ulicy Wrocławskiej w Jaworze 5

  - Od około dwóch tygodni pod gołym niebem, w pobliżu kontenerów na ubrania na parkingu przy ul. Wrocławskiej 17 w Jaworze, leży porozrzucana odzież - napisał do nas Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  5 lipca 2018

 • jawor24h.pl

  Ulica Narutowicza już uszkodzona 4

  Ledwie kilka miesięcy wytrzymała dopiero co wyremontowana nawierzchnia ulicy Gabriela Narutowicza w Jaworze - napisał do nas Czytelnik.

  21 czerwca 2018

 • jawor24h.pl

  (FOTO) Ulica Kopernika w dziurach 72

  Ulica Kopernika po zmianie organizacji ruchu na ul. Szpitalnej jest rozjeżdżana, przez co tworzą się dziury (których na razie jest 10, ale tworzą się kolejne) w jezdni, których gmina nie raczyła jeszcze załatać - napisał do nas Czytelnik.

  15 czerwca 2018

 • jawor24h.pl

  Jawornik: glonowisko czy śmietnisko? 34

  Napisał do nas Czytelnik zaniepokojony kolejnym zastanawiającym zjawiskiem na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Jawornik.

  30 maja 2018

 • jawor24h.pl

  Ciężkie życie kierowców na Osiedlu Słowiańskim 69

  Mieszkańcy Osiedla Słowiańskiego zwracają uwagę na brak wystarczającej liczby miejsc parkingowych oraz katastrofalny stan nawierzchni skrzyżowania przy Krytej Pływalni Słowianka.

  10 kwietnia 2018

 • jawor24h.pl

  Dziura w moście na Nysie Szalonej 16

  - Może nie jest ona nie wiadomo jak niebezpieczna, ale z pewnością jest dużą niedogodnością, szczególnie dla matek z wózkami czy dla małych rowerzystów - napisała do nas Czytelniczka, informując o dziurze w moście w Parku Miejskim.

  3 kwietnia 2018

 • Miejsce na reklamę
 • jawor24h.pl

  Zamiatanie na ul. Mickiewicza w Jaworze 29

  Mieszkańcy Jawora skarżą się na jakość zamiatania ul. Mickiewicza. W tej sprawie napisał do nas Czytelnik, udostępniając zdjęcia i nagranie.

  9 marca 2018

 • jawor24h.pl

  Wandalizm w centrum miasta 24

  Napisał do nas Czytelnik zaniepokojony pojawiającymi się w centrum miasta aktami wandalizmu, które jak twierdzi nie spotykają się z właściwą reakcją służb.

  19 lutego 2018

 • Tak wyglądał Plac Wolności w Jaworze około godz. 18. Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Ciemności na Placu Wolności 30

  - Na Placu Wolności w Jaworze panują wielkie ciemności, co sprawia, że jest tam naprawdę niebezpiecznie - informują zaniepokojeni mieszkańcy.

  27 grudnia 2017

 • Tak wygląda korytarz, tuż za wejściem do budynku przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 38 w Jaworze. Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Czekają na tragedię? 51

  Napisali do nas zaniepokojeni mieszkańcy kamienicy znajdującej się przy ul. kard. Wyszyńskiego 38. Jak twierdzą, po tym jak sąsiadka przeprowadziła remont w mieszkaniu, na korytarzu obniżył się sufit, co gorsza opierając się na rurze z gazem.

  21 listopada 2017

 • Zdjęcie ul. Myśliborskiej z 28 lipca br. Fot. Czytelnik jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Ulica Myśliborska wciąż zalewana 6

  - Po ostatnich opadach znowu zrobiło się olbrzymie jezioro. Mieszkańcy nie mogą wyjść swobodnie ze swoich domów - napisał do nas w sprawie ul. Myśliborskiej w Jaworze Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  28 lipca 2017

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Jaworska strefa braku kultury 71

  - Jeżeli odwołuje się wcześniej promowaną imprezę, to warto byłoby dotrzeć z tą informacją do zainteresowanych, których wcześniej się o tym poinformowało - napisała do nas Czytelniczka, chcąca wziąć udział w Inwazji Food Trucków.

  27 czerwca 2017

 • Fot. Czytelnik jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Skradziono drogi sprzęt budowlany. Za wiadomość czeka nagroda

  W ubiegły weekend na Osiedlu Przyrzecze ukradziono drogi sprzęt budowlany - NIWELATOR Spectre Precision GL622. Poszkodowany prosi o jakąkolwiek wiadomość. Czeka nagroda.

  20 czerwca 2017

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  Chodźcie, chodźcie mnie Was tutaj potrzeba… 41

  Pod takim wezwaniem mogłyby się odbyć tegoroczne Dni Jawora(...) dzieci miały dużo frajdy, zabawy, konkursy, dmuchane miasteczko i wulgaryzmy z głównej sceny tuż po 17, bezpośrednio przed powitaniem Pana Burmistrza - napisał Czytelnik jawor24h.

  18 czerwca 2017

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.