Rok-Stol - stolarstwo

Inne dyscypliny

• jawor24h.pl

Oliwer Różyczka z dwoma medalami

W minioną sobotę trójka zawodników Uczniowskiego Klubu Pływackiego Na Fali wzięła udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich Hutnik 2019 w Głogowie. Oliwer Różyczka zdobył dwa medale.

14 maja 2019

(FILM) Rzepakowa Dycha już w sobotę! 18

236 zawodników zgłosiło się do Rzepakowej Dychy. Uczestnicy biegu będą walczyć m.in. o nagrodę w wysokości 1000 zł, którą przewidziano za ustanowienie rekordu trasy. Zawody już w sobotę!

8 maja 2019

(FOTO) UKP Na Fali w Świebodzicach

27 kwietnia ekipa Uczniowskiego Klubu Pływackiego Na Fali wzięła udział w XI Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Sprincie o Puchar Kibica KS Rekin w Świebodzicach. Zawodnicy Jaworskiego Klubu Pływackiego zdobyli 10 medali.

29 kwietnia 2019

• Oliwer Różyczka - 2 miejsce stylem klasycznym 100 m
    jawor24h.pl

(FOTO) 9 medali pływaków z UKP Na Fali 1

6 kwietnia odbyły się szczęśliwe dla pływaków z Jawora zawody organizowane przez KS Wankan Legnica, podczas których reprezentanci UKP Na Fali zdobyli 9 medali.

10 kwietnia 2019

UKP z medalami w Zgorzelcu

W minioną sobotę w Zgorzelcu odbyły się zawody pływackie pod nazwą „Liga Pływacka 2019 O uśmiech dziecka”. W I edycji wzięło udział 22 zawodników Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Na Fali”.

11 marca 2019

• Turniej tenisa stołowego w Małuszowie
    jawor24h.pl

Wolny czas spędzają przy stole

Zainicjowane przez radnych podczas ferii zajęcia tenisa stołowego w gminie Męcinka cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne sołectwa organizują turnieje, podczas których kontynuowana jest przygoda z ping pongiem.

6 marca 2019

Dobry występ UKP na Fali w Osiecznicy

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Pływackiego ukończyli zawody w Osiecznicy z dobrym rezultatem, zdobywając 4 medale.

27 lutego 2019

(FOTO) Salamandra i Active Uran pobiegną w maratonie na Malcie 2

Zawodnicy JKS Salamandra oraz Active Uran biegają na Malcie. W niedzielę wezmą udział w GiG Malta Marathon.