Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Olimpia Jawor

 • Paweł Sasiela

  Roszady w drugiej lidze. Znamy terminarz

  Pomiędzy rozgrywkami doszło do kilku zmian w drugoligowej stawce. Poznaliśmy też terminarz.

  1 sierpnia 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Młodziczki Olimpii drugie

  W niedzielę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze w Turnieju o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały młodziczki. Siatkarki Olimpii Jawor zajęły drugie miejsce.

  4 czerwca 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Wstęga Nysy Szalonej dla AZS AWF Wrocław

  W sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały kadetki. Najlepsze okazały się siatkarki AZS AWF Wrocław, ogrywając dwa zespoły Olimpii Jawor i Rokitę Brzeg Dolny.

  2 czerwca 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Olimpia gra dalej! 1

  Dramatyczny przebieg miało decydujące o awansie do kolejnej rundy play-off spotkanie Olimpii z PLKS-em Pszczyna. Jak za dawnych lat, losy rywalizacji rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku. Jaworzanki znalazły się w najlepszej czwórce ligi.

  8 kwietnia 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Rozstrzygnie trzeci mecz

  Olimpia Jawor przegrała na własnym boisku z PLKS-em Pszczyna w drugim spotkaniu fazy play-off. Porażka oznacza, że o awansie zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w sali Szkoły Podstawowej nr 2. Początek o godz. 17:00.

  7 kwietnia 2018

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Nieudane zakończenie sezonu zasadniczego Olimpii

  Porażką po tie-breaku z zespołem TKS Ekobet Tychy zakończyły zmagania w sezonie zasadniczym Olimpijki. Wynik nie miał już wpływu na pozycję w tabeli podopiecznych L. Chrzanowskiego. Do fazy play-off jaworzanki przystępują z drugiego miejsca.

  18 marca 2018

 • Reklama
 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  (FILM) Sokół uziemiony

  Po pięciosetowym boju siatkarki Olimpii Jawor ograły na własnym parkiecie Sokoła Radzionków w meczu na szczycie drugiej ligi kobiet.

  24 lutego 2018

 • Paweł Sasiela

  Upolować Sokoła

  Przed jaworską Olimpią jedno z kluczowych spotkań końcówki fazy zasadniczej. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego w sobotę o godz. 15 zagrają z Sokołem Radzionków o pozycję wicelidera.

  23 lutego 2018

 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  Derby w Twardogórze

  W sobotę o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze Olimpia Jawor zagra z Impelem II Wrocław w meczu o drugoligowe punkty.

  26 stycznia 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Bolesna porażka

  Świadkami dramatycznego spektaklu byli widzowie zgromadzeni w sali przy Placu Bankowym. Momentami publiczność mogła przeżywać chwile grozy, bowiem aż trzy zawodniczki nie dokończyły zawodów na boisku.

  21 stycznia 2018

 • Fot. Paweł Sasiela
  jawor24h.pl

  Kolej na Silesia Volley 2

  Po derbowym zwycięstwie w Świdnicy, tracące trzy punkty do liderek Olimpijki, zamierzają pójść za ciosem. W najbliższą sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem Silesia Volley MSK Mysłowice.

  18 stycznia 2018

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Zrewanżowały się Pszczynie

  Pojedynki Olimpii z PLKS-em od lat elektryzują kibiców siatkówki w obu miastach. Po porażce 2:3 w Pszczynie, podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie mogły pozwolić sobie na stratę punktów z tym rywalem na własnym parkiecie.

  7 stycznia 2018

 • Miejsce na reklamę
 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Trwa Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej 6

  Za nami pierwszy dzień Sylwestrowego Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza, organizowanego przez Klub Sportowy Olimpia.

  27 grudnia 2017

 • Fot. jawor24h.pl
  jawor24h.pl

  (FOTO) Pewna wygrana z Halembą

  Bez straty seta i bez większych problemów Olimpijki ograły na własnym boisku beniaminka - Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba z Rudy Śląskiej.

  9 grudnia 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Impel wygrywa w meczu na szczycie

  W trzech setach siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska poradziły sobie przy Placu Bankowym z jaworską Olimpią w meczu na szczycie Dolnośląskiej Ligi Juniorek.

  26 listopada 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  Lesław Chrzanowski: Ciągle się docieramy

  ​Olimpijki pewnie zwyciężyły na własnym boisku zamykającą drugoligową tabelę Polonię Łaziska Górne. Trener Lesław Chrzanowski w meczu z ekipą z Górnego Śląska miał okazję dokonać małego przeglądu kadr.

  25 listopada 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Lekko, łatwo i przyjemnie

  Bez większych problemów Olimpijki uporały się z zamykającą ligową tabelę Polonią Łaziska Górne.

  25 listopada 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Liga Kadetek: Wrocławianki wygrywają w Jaworze

  Siatkarki jaworskiej Olimpii uległy w trzech setach drużynie KS AZS-AWF SMS Junior Wrocław w meczu Dolnośląskiej Ligi Kadetek.

  25 listopada 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Impel nie dał szans Olimpii

  Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska dominowały nad jaworzankami zarówno pod względem warunków fizycznych, jak i umiejętności, wygrywając spotkanie ligi kadetek w trzech setach.

  18 listopada 2017

 • Fot. Paweł Sasiela
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Kolejna wygrana Olimpii

  Dreszczowiec w sali przy Placu Bankowym w Jaworze zakończył się happy-endem. Olimpia wygrała z Częstochowianką po tie-breaku.

  11 listopada 2017

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.