Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

Olimpia Jawor

• Paweł Sasiela

(FOTO) Wstęga Nysy Szalonej dla AZS AWF Wrocław

W sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały kadetki. Najlepsze okazały się siatkarki AZS AWF Wrocław, ogrywając dwa zespoły Olimpii Jawor i Rokitę Brzeg Dolny.

2 czerwca 2018

Olimpia - AZS AWF Wrocław turniej o wstęgę Nysy Szalonej

(FOTO) Olimpia gra dalej! 1

Dramatyczny przebieg miało decydujące o awansie do kolejnej rundy play-off spotkanie Olimpii z PLKS-em Pszczyna. Jak za dawnych lat, losy rywalizacji rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku. Jaworzanki znalazły się w najlepszej czwórce ligi.

8 kwietnia 2018

Olimpia - PLKS Pszczyna play off II mecz sezon 2017/2018

(FOTO) Rozstrzygnie trzeci mecz

Olimpia Jawor przegrała na własnym boisku z PLKS-em Pszczyna w drugim spotkaniu fazy play-off. Porażka oznacza, że o awansie zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w sali Szkoły Podstawowej nr 2. Początek o godz. 17:00.

7 kwietnia 2018

Olimpia - PLKS Pszczyna play off sezon 2017/2018

(FOTO) Nieudane zakończenie sezonu zasadniczego Olimpii

Porażką po tie-breaku z zespołem TKS Ekobet Tychy zakończyły zmagania w sezonie zasadniczym Olimpijki. Wynik nie miał już wpływu na pozycję w tabeli podopiecznych L. Chrzanowskiego. Do fazy play-off jaworzanki przystępują z drugiego miejsca.

18 marca 2018

Olimpia TKS Ekobet Tychy sezon 2017/2018
  • jawor24h.pl

(FILM) Sokół uziemiony

Po pięciosetowym boju siatkarki Olimpii Jawor ograły na własnym parkiecie Sokoła Radzionków w meczu na szczycie drugiej ligi kobiet.

24 lutego 2018

Olimpia Jawor seniorki sezon 2017/2018

Upolować Sokoła

Przed jaworską Olimpią jedno z kluczowych spotkań końcówki fazy zasadniczej. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego w sobotę o godz. 15 zagrają z Sokołem Radzionków o pozycję wicelidera.

23 lutego 2018

Olimpia SMS PZPS Szczyrk

Derby w Twardogórze

W sobotę o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze Olimpia Jawor zagra z Impelem II Wrocław w meczu o drugoligowe punkty.

26 stycznia 2018

Olimpia Impel II Wrocław sezon 2017/2018 Wiktoria Szymczyk drużyna

(FOTO) Bolesna porażka

Świadkami dramatycznego spektaklu byli widzowie zgromadzeni w sali przy Placu Bankowym. Momentami publiczność mogła przeżywać chwile grozy, bowiem aż trzy zawodniczki nie dokończyły zawodów na boisku.

21 stycznia 2018

Silesia Volley MSK Mysłowice sezon 2017/2018

Kolej na Silesia Volley 2

Po derbowym zwycięstwie w Świdnicy, tracące trzy punkty do liderek Olimpijki, zamierzają pójść za ciosem. W najbliższą sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem Silesia Volley MSK Mysłowice.

18 stycznia 2018

Olimpia KPKS Halemba Dorota Dydak sezon 2017/2018

(FOTO) Zrewanżowały się Pszczynie

Pojedynki Olimpii z PLKS-em od lat elektryzują kibiców siatkówki w obu miastach. Po porażce 2:3 w Pszczynie, podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie mogły pozwolić sobie na stratę punktów z tym rywalem na własnym parkiecie.

7 stycznia 2018

Weronika Knop Krzysztof Chrzanowski Olimpia

(FOTO) Trwa Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej 6

Za nami pierwszy dzień Sylwestrowego Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza, organizowanego przez Klub Sportowy Olimpia.

27 grudnia 2017

Sylwestrowy Turniej w Piłce Siatkowej rodzice Olimpia

(FOTO) Pewna wygrana z Halembą

Bez straty seta i bez większych problemów Olimpijki ograły na własnym boisku beniaminka - Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba z Rudy Śląskiej.

9 grudnia 2017

(FOTO) Impel wygrywa w meczu na szczycie

W trzech setach siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska poradziły sobie przy Placu Bankowym z jaworską Olimpią w meczu na szczycie Dolnośląskiej Ligi Juniorek.

26 listopada 2017

Olimpia Impel Wrocław liga juniorek sezon 2017/2018

Lesław Chrzanowski: Ciągle się docieramy

​Olimpijki pewnie zwyciężyły na własnym boisku zamykającą drugoligową tabelę Polonię Łaziska Górne. Trener Lesław Chrzanowski w meczu z ekipą z Górnego Śląska miał okazję dokonać małego przeglądu kadr.

25 listopada 2017

Lesław Chrzanowski trener Olimpia

(FOTO) Lekko, łatwo i przyjemnie

Bez większych problemów Olimpijki uporały się z zamykającą ligową tabelę Polonią Łaziska Górne.

Olimpia Polonia Łaziska Górne MVP Agata Mackiewicz

(FOTO) Liga Kadetek: Wrocławianki wygrywają w Jaworze

Siatkarki jaworskiej Olimpii uległy w trzech setach drużynie KS AZS-AWF SMS Junior Wrocław w meczu Dolnośląskiej Ligi Kadetek.

Olimpia SMS Junior KS AZS-AWF SMS Junior Wrocław liga kadetek kadetki sezon 2017/2018

(FOTO) Impel nie dał szans Olimpii

Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska dominowały nad jaworzankami zarówno pod względem warunków fizycznych, jak i umiejętności, wygrywając spotkanie ligi kadetek w trzech setach.

18 listopada 2017

Olimpia Impel Wrocław kadetki sezon 2017/2018

(FOTO) Kolejna wygrana Olimpii

Dreszczowiec w sali przy Placu Bankowym w Jaworze zakończył się happy-endem. Olimpia wygrała z Częstochowianką po tie-breaku.

11 listopada 2017

drużyna Olimpia Częstochowianka sezon 2017/2018

(FOTO) Derby dla Olimpii

Siatkarki z Jawora nie dały większych szans rezerwom wrocławskich Impelek w derbowym pojedynku drugiej ligi.

9 listopada 2017

(FOTO) Świdnica rządzi w Jaworze 2

Po drużynie seniorskiej tym razem kadetki Polonii Świdnica wywiozły zwycięstwo z sali przy Placu Bankowym w Jaworze.