Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

I Liceum Ogólnokształcące

 • Paweł Sasiela

  Młodzi elektrycy nagrodzeni 7

  W Starostwie Powiatowym w Jaworze uhonorowano zwycięzców w konkursie wiedzy elektrotechnicznej zorganizowanym na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej przez Oddział Wrocławski SEP przy wsparciu Starosty Jaworskiego.

  25 czerwca 2019

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) I Liceum zakończyło rok szkolny

  W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

  19 czerwca 2019

 • jawor24h.pl

  I LO w finale łamigłówek

  W zeszłym roku w I LO pierwszy raz odbyły się zawody w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych, które cieszyły tak dużym zainteresowaniem wśród uczniów, że w tym roku szkoła wystartowała w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Łamigłówkach.

  26 marca 2019

 • jawor24h.pl

  Uczniowie I LO na Jasnej Górze 1

  21 marca uczniowie klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze pod opieką katechety - Renaty Aleksiuk oraz wychowawców klas trzecich: Anny Łukaszewskiej, Iwony Zatyki i Agnieszki Węgiel przeżyli w wyjątkowy sposób.

  26 marca 2019

 • Paweł Sasiela

  (FOTO) Dzień otwarty w jaworskim liceum

  I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Bolka I w Jaworze otworzyło swoje drzwi przed uczniami gimnazjów i szkół podstawowych, którzy mają przed sobą wybór dalszej ścieżki edukacyjnej.

  22 marca 2019

 • jawor24h.pl

  Po raz pierwszy w prawdziwym laboratorium

  Grupa uczniów z klas pierwszych I LO w Jaworze, którzy wybrali chemię w zakresie rozszerzonym od klasy drugiej, uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej.

  21 marca 2019

 • Reklama
 • jawor24h.pl

  Zakończyli przygodę z zajęciami laboratoryjnymi

  Grupa uczniów z klasy III C I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, w której chemia jest realizowana w zakresie rozszerzonym, zakończyła dwuletni cykl zajęć laboratoryjnych na Uniwersytecie Wrocławskim.

  21 marca 2019

 • jawor24h.pl

  W trosce o aktywność sportową

  Klasy I A i I C pod opieką wychowawców – Jadwigi Kuczwary i Urszuli Zarzyckiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego Iwony Zatyki udały się na lodowisko w Świdnicy.

  5 marca 2019

 • jawor24h.pl

  Redoksy nie są im straszne

  Grupa uczniów z klasy II C I LO w Jaworze, w której chemia jest realizowana w zakresie rozszerzonym, zweryfikowała wiedzę teoretyczną, biorąc udział w zajęciach laboratoryjnych w gościnnych wnętrzach Uniwersytetu Wrocławskiego.

  28 lutego 2019

 • jawor24h.pl

  Drugoklasiści z I LO na lodowisku

  W lutym klasy II A i II C z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze wybrały się na lodowisko do Świdnicy.

  28 lutego 2019

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.