Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Będzie wodociąg w Stanisławowie – Gmina Męcinka pozyskała dotację

Dotację unijną w wysokości pół miliona złotych pozyskała Gmina Męcinka w celu realizacji kolejnej inwestycji, tym razem wodociągu w Stanisławowie.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego wójt gminy Męcinka Mirosław Brzozowski podpisał stosowną umowę. W ramach realizacji inwestycji powstanie ok. 4 km sieci wodociągowej, która zaopatrzy mieszkańców w bieżącą wodę.

W obecnych czasach dostęp do wody to podstawa. Walczyliśmy o tę dotację przez kilka lat. Dotychczas aż trzy miejscowości naszej gminy nie były zwodociągowane. W ciągu trzech ostatnich lat przygotowaliśmy dokumentację, pozyskaliśmy dotacje i obecnie realizujemy sieci w Myślinowie i na Osiedlu w Piotrowicach. Już niebawem ruszamy z inwestycją w Stanisławowie – informuje wójt.

Budowa wodociągu w Stanisławowie sfinansowana zostanie z dotacji unijnej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz budżetu gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

solo
solo20 lipca 2018 o 17:09
Brawo Męcinka. Wasza gmina staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, inwestowania w odpoczynek, rekreację.
Trzymać tak dalej - wszystko zawsze zależy od dobrego menedżera, a takich gmina ma.
Zadbajcie o poprawę dróg dojazdowych do S3, chodników a klienci będą"walić drzwiami i oknami" - omijając Jawor.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.