Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W obiektywie Rafała Hyziaka: Obraz życia

Przeglądając zdjęcia zastanawiamy się jaka historia się za nimi kryje.

Fot. Rafał Hyziak © Rafał Hyziak

Jak różne bywają sytuacje, które sprawiają nam większą lub mniejszą przyjemność. 

Jak  człowiek bywa różny od drugiego człowieka. Rzeczy materialne bywają bardziej potrzebne, a inne nie.

Obraz życia. 

Rafał Hyziak

 

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Edek co wie lepiej
Edek co wie lepiej25 września 2017 o 13:31
Słabo musisz dużo poprawić najlepiej w programie graficznym i wtedy będę mógł cię nazwać prawdziwym profesjonalistą. Nie istotne jest jak robisz foto a jak to obrobisz w programie co się stało z fotografią. Musisz to koniecznie wrzucić na fajsa i liczą się lajki wtedy będziesz trędi. Pamiętaj program graficzny.
Lubię to! 0
rys
rys23 września 2017 o 15:37
brak balansu kolorow b&w! musisz poczytac jak sie robi zdjecia B&W jak dla mnie slaba ocena
Lubię to! 0
Antek
Antekrys25 września 2017 o 14:37
hahahahaha profesjonaliści:) Jeden lepszy od drugiego. BALANS KOLORÓW B&W a cóż to takiego? Jest balans bieli ale balans kolorów i to w fotografii czarno-białej? To jakiego koloru jest za dużo? Fioletu czy zieleni:D Są odcienie szarości. Następny. "Nie istotne jak robisz foto a jak obrobisz w programie..." No, głęboka myśl poparta długotrwałą praktyką jak nie zrobić dobrego zdjęcia.... powodzenia
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.