Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Strażacy otrzymali sprzęt do ćwiczeń

Sprzęt do ćwiczeń powędrował do jaworskich strażaków.

© Materiały prasowe

„Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

Jaworscy strażacy dziękują Panu Jackowi Hampel i firmie Hasecuro Ubezpieczenia z Jawora za zakup tego oto pięknego sprzętu – przewodniczący Zarządu Terenowego Związku Zawodowego Strażaków „Florian” Paweł Baczmański.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jacieniemoge
jacieniemoge2 lutego o 11:14
Myślałem, że jakieś prądownice dostali. A tu hantelki! Zmęczą się i tyle z akcji będzie...
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.