Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Młodzi elektrycy nagrodzeni

W Starostwie Powiatowym w Jaworze uhonorowano zwycięzców w konkursie wiedzy elektrotechnicznej zorganizowanym na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej przez Oddział Wrocławski SEP przy wsparciu Starosty Jaworskiego.

© Paweł Sasiela

Kategorię "Młody Elektryk" wygrał Łukasz Walczak, natomiast kategorię "Młoda Elektryczka" Nikola Kwiatkowska, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze. Nagrody w postaci narzędzi elektrycznych ufundowało Starostwo Powiatowe w Jaworze.

- Bardzo się cieszę, że współpraca między I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworze a Politechniką Wrocławską przynosi bardzo dobre efekty. Dzisiejsze spotkanie, podczas którego nagrodziliśmy laureatów konkursu, było uwieńczeniem kolejnego etapu. Uczniowie od członków Zarządu Powiatu otrzymali nagrody. Mam nadzieję, że w przyszłych edycjach osiągać będą równie dobre wyniki, a nasza współpraca z Politechniką będzie się rozwijać. Dziękuję dr Gwoździewiczowi za zainicjowanie tej współpracy - powiedziała starosta Aneta Kucharzyk.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

andrzej
andrzej26 czerwca o 09:29
rączka, kwiatek, buźka.Rączka , kwiatek, buźka..... W tym starostwo jest dobre.W pozostałych , konkretnych sprawach ( patrz ronda, skrzyżowania) Tragedia.
9 Lubię to: 6
Super: 1
Ha ha: 2
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Olaf
Olaf25 czerwca o 20:28
Gratulacje dla uczniów z jaworskiego LO.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
PIP
PIP25 czerwca o 19:25
Główny Inspektor Pracy apeluje do pracodawców o skracania czasu pracy podczas upałów! https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/w-związku-z-upałami-główny-inspektor-pracy-apeluje-o-skracanie-czasu-pracy/ar-BBLiJJx
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
abc123
abc12325 czerwca o 18:18
Jeszcze tam księdza brakuje w tym zacnym gronie.
4 Lubię to: 2
Super: 1
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
elo elo 5 2 0
elo elo 5 2 0abc12325 czerwca o 22:14
Zgadza się, brakowało księdza. Który ksiądz z dekanatu jaworskiego najlepiej by pasował do tego towarzystwa?
2 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 2
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Ania
Aniaabc12325 czerwca o 22:41
Zazdrościsz zdolnej młodzieży?
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
xyz987
xyz987Ania26 czerwca o 12:24
Jedynie Pani zazdroszczę tej błyskotliwej dedukcji. Kobieca logika wciąż mnie zaskakuje i zadziwia jednocześnie.  
2 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.