Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mistrzowie jesieni z Jawora wracają do gry

Bardzo długą przerwę ligową mieli w tym sezonie juniorzy młodsi jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

Dodatkowo wydłużyła się ona o dwa tygodnie z powodu przełożenia pierwszego wiosennego spotkania z Chrobrym Głogów, ale już w najbliższą sobotę młodzi jaworzanie wracają do walki o punkty. Na Stadionie Miejskim przy ulicy Parkowej 8 podejmą oni Górnika Złotoryja.

Złotoryjanie mają za sobą przeciętną rundę jesienną, którą można określić mianem bezkompromisowej. Cztery zwycięstwa i pięć porażek - to dorobek juniorów młodszych z miasta złota. Zgromadzony w dziewięciu meczach kapitał pozwalał im spędzić zimę na siódmej pozycji w tabeli.

We wrześniu Kuźnia pokonała rówieśników z Górnika na ich terenie 4:2 i było to jeden z dziewięciu wygranych pojedynków w bieżącej kampanii. Przypomnijmy, że juniorzy młodsi MRKS-u zostali bezapelacyjnie mistrzami jesieni, w każdej kolejce zgarniając pełną pulę. Czy tak dobrą serię uda im się kontynuować w rundzie rewanżowej? Miejmy nadzieję, że tak.

Mecz jedenastej kolejki legnickiej Ligi Okręgowej pomiędzy Kuźnią Jawor i Górnikiem Złotoryja zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 11:00. Rozjemcą będzie Marcin Sołdaczuk z Delegatury Legnica, a na liniach będą mu pomagać Kajetan Czyżewski i Patryk Żochowski. Zapraszamy!

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych OZPN Legnica - 11.kolejka
22 marca - sobota
Kuźnia Jawor - Górnik Złotoryja (godz. 11:00)
Chojnowianka Chojnów - Albatros Jaśkowice (godz. 11:00)
Odra Ścinawa - Błękitni Kościelec (godz. 14:00)
11 maja - czwartek
Kaczawa Bieniowice - Chrobry Głogów (godz. 17:00)

Relaks Szklary Dolne - Sparta Rudna 0:3 wo.
odwołany; Relaks wycofał się z rozgrywek

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibice
Kibice21 kwietnia 2017 o 23:05
Do boju kuzienka
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.