Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kuźnia rozgromiła JTS

We wczesne, sobotnie popołudnie sezon 2018/2019 zakończyły młodziki jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

Podopieczni trenera Marcina Dudka, w 14.kolejce I Ligi Okręgowej, pokonali na Stadionie Miejskim JTS Jawor aż 6:0! Hattricka skompletował Karol Bojczuk, a po golu dorzucili Sebastian Wojciechowski, Olivier Sadowski i Krzysztof Kowalczyk. Od początku zawodów na boisku zarysowała się przewaga młodej "Kuzienki", która nie pozwalała na zbyt wiele przeciwnikom. Bramkarze MRKS-u Konrad Golasik i Bartosz Dziuba w tym spotkaniu nie mogli narzekać na nadmiar pracy między słupkami. 

Sporo działo się za to pod bramką JTS-u, na którą sunął atak za atakiem. W pierwszych minutach bliscy szczęścia byli Kamil Niewadzi i Karol Bojczuk. Drugi z nich po kwadransie gry otworzył rezultat meczu, wykorzystując sytuację sam na sam. Kilka chwil później golkiper JTS-u zagrał ręką poza własnym polem karnym, przerywając korzystną akcję niebiesko-żółto-czarnych i sędzia Sławomir Czyrski dał mu czerwoną kartkę. Do przerwy mimo wielu okazji zgromadzeni kibice ujrzeli tylko jeszcze jedno trafienie. Kapitalnym uderzeniem, zza pola karnego, popisał się Sebastian Wojciechowski.

Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu gry i nadal pojedynek toczył sie pod wyraźne dyktando Kuźni. Ataki gospodarzy przyniosły im cztery gole, a mogły jeszcze więcej. Hattricka po zmianie stron skompletował Karol Bojczuk, a po bramce zdobyli Olivier Sadowski wraz z Krzysztofem Kowalczykiem, który ustalił rezultat końcowy. 

Kuźnia wystapiła w składzie: Konrad Golasik, Bartosz Dziuba - Piotr Kaliszczak, Kamil Niewadzi, Jakub Kita, Oskar Kukła, Sebastian Wojciechowski, Krzysztof Kowalczyk,Karol Bojczuk, Olivier Sadowski, Dawid Azikiewicz, Aleksander Jaszowski, Michał Bąk, Dawid Piekarski.

Za sprawą tego efektownego i zasłużonego zwycięstwa team pod wodzą Marcina Dudka zakończył wiosenne rozgrywki na czwartej pozycji w I Lidze Okręgowej. Brawo dla całej drużyny za sezon 2018/2019, który do łatwych nie należał. 
 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.