Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

II LWT: Podtrzymać dobrą passę

Od czasu świąt wielkanocnych trampkarzom Kuźni Jawor wiedzie się bardzo dobrze w II Lidze Wojewódzkiej.

© Paweł Sasiela

W czterech ostatnich meczach zanotowali trzy zwycięstwa i remis z liderem Zagłębiem III Lubin. Czy w najbliższą niedzielę uda się pójść za ciosem? Na Parkową 8 zawita Górnik Wałbrzych, który na wiosnę jest bezkompromisowy. Trzykrotnie zwyciężał i cztery razy uznawał wyższość rywali. 

Obecny dorobek plasuje wałbrzyszan (9 pkt.) na ósmym miejscu w tabeli, z przewagą pięciu "oczek" nad strefą spadkową. W minioną sobotę, w siódmej kolejce, Górnik pokonał u siebie z zamykający tabelę BKS Bolesławiec, ale po wielkich trudach. Górnicy ograli będących bez jakichkolwiek punktów bolesławian 5:4.

Zwycięstwo nad Górnikiem może przybliżyć jaworzan do lokat na podium. Czy tak się rzeczywiście stanie? Spotkanie ósmej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych w niedzielę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Parkowej 8. Zapraszamy!

II Liga Wojewódzka Trampkarzy - 8.kolejka
20 maja - sobota
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Victoria Świebodzice (godz. 11:00)
Chrobry I Głogów - Zagłębie III Lubin (godz. 11:00)
Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań (godz. 13:00)
Miedź II Legnica - KS Oława (godz. 15:00)
21 maja - niedziela
Polonia Wrocław - AP Oleśnica (godz. 10:00)
Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych (godz. 11:00)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.