W czterech ostatnich meczach zanotowali trzy zwycięstwa i remis z liderem Zagłębiem III Lubin. Czy w najbliższą niedzielę uda się pójść za ciosem? Na Parkową 8 zawita Górnik Wałbrzych, który na wiosnę jest bezkompromisowy. Trzykrotnie zwyciężał i cztery razy uznawał wyższość rywali.
Obecny dorobek plasuje wałbrzyszan (9 pkt.) na ósmym miejscu w tabeli, z przewagą pięciu "oczek" nad strefą spadkową. W minioną sobotę, w siódmej kolejce, Górnik pokonał u siebie z zamykający tabelę BKS Bolesławiec, ale po wielkich trudach. Górnicy ograli będących bez jakichkolwiek punktów bolesławian 5:4.
Zwycięstwo nad Górnikiem może przybliżyć jaworzan do lokat na podium. Czy tak się rzeczywiście stanie? Spotkanie ósmej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych w niedzielę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Parkowej 8. Zapraszamy!
II Liga Wojewódzka Trampkarzy - 8.kolejka
20 maja - sobota
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Victoria Świebodzice (godz. 11:00)
Chrobry I Głogów - Zagłębie III Lubin (godz. 11:00)
Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań (godz. 13:00)
Miedź II Legnica - KS Oława (godz. 15:00)
21 maja - niedziela
Polonia Wrocław - AP Oleśnica (godz. 10:00)
Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych (godz. 11:00)