Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Sekretarz Powiatu na zasłużonej emeryturze

W dniu 30 maja, podczas sesji Rady Powiatu, oficjalnie pożegnano Panią Bogumiłę Wendę, Sekretarz Powiatu.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Pani Bogumiła Wenda przez ostatnich 12 lat na tym stanowisku rzetelnie i sumiennie realizowała swoje obowiązki.

Nie zabrakło ciepłych słów oraz życzeń od radnych i współpracowników.

Jeszcze raz pragniemy podziękować Pani Bogumile Wendzie za tyle lat współpracy, równocześnie życząc spokojnego wypoczynku w zdrowiu i radości.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Gminny
Gminny13 czerwca o 09:06
Pani Bogusia na zasłużonej emeryturze. Teraz czas na nowe spojrzenie na urząd nowoczesne i rozwojowe. Tylko jedna taka osoba jest w urzędzie. 
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.