Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Puchar Polski Taekwon-do i złoty medal dla Kaspra Słociaka z SAT Jawor

W miniony weekend 02-04.03.2018r. Sportowa Akademia Taekwon-do w Jaworze wzięła udział w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do ITF 2018, który odbył się w hali sportowej w Mykanowie.

© SAT Jawor

W zawodach wystartowały 43 kluby z całej Polski. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych senior i junior. Klub reprezentowało czwórka juniorów z Jawora. Najlepiej zaprezentował się Kasper Słociak wygrywając konkurencję walk w kategorii do 68kg, zdobywając złoty medal i Puchar Polski Juniorów.

Medale dla SAT zdobyli:

Kasper Słociak – złoto w konkurencji walk juniorów do 68kg stopni uczniowskich
Gabriel Owczarek – brąz w konkurencji walk juniorów do 62kg stopni uczniowskich
Amelia Wzorek – brąz w konkurencji walk juniorek do 65kg stopni uczniowskich

Za dwa tygodnie 17.03.2018 podopieczni Karola i Gabrieli Forgiel wystartują w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych, które są pierwszym turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.