Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) I Liceum zakończyło rok szkolny

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

© Paweł Sasiela

- Po raz kolejny młodzież, grono pedagogiczne, pracownicy i zaproszeni goście spotykają się, żeby podsumować rok szkolny - mówił dyrektor Mieczysław Michalski. - Czy ten rok był dobry czy zły to czas pokaże. Natomiast po liczbie nagród zobaczycie państwo, jak wiele osób osiągnęło sukces. Ale gdy podpisywałem te nagrody, pomyślałem, że przecież brakuje tu wielu osób, które miały stypendia za naukę. Oczywiście są różne przyczyny i nikomu nie czynię ujmy, może kogoś nie było dłużej w szkole, może materiał był mniej pasujący. Ale mówię o tym, żeby państwu uświadomić, jak wielu z was ma potencjał, który powinniście państwo wykorzystać. Nie teraz, bo przecież zaczynają się wakacje. Teraz przyszedł czas, żeby książki odłożyć do szafy. Bo jest to czas na odpoczynek, na przewietrzenie głowy. Natomiast od września zadajmy sobie pytanie czy dobrze wypocząłem i czy jestem w stanie wykorzystać moje predyspozycje - dodawał dyrektor Michalski.

Podczas uroczystości wręczono świadectwa i nagrody uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce oraz laureatom konkursów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.