Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Grzegorz Lenart mistrzem świata WKN

12 maja w Zawierciu odbyła się pierwsza edycja gali WKN Challenge, gdzie Grzegorz Lenart zdobył tytuł mistrza świata WKN.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Grzegorz Lenart nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem pochodzącego z Brześcia - Siarhieja Żydki. Potężne kopnięcia w nogi, już w pierwszej rundzie zbiły z... nóg Białorusina. Żydko próbował podjąć walkę w drugim starciu, ale po kolejnym trafieniu w nogę nie był w stanie kontynuować pojedynku.

- Realizował założenia mojego narożnika, w którym byli Zbigniew Prych, Adam Rydzak oraz Bartosz Muszyński … mając taki narożnik walka to czysta przyjemność! Wielkie podziękowania należą się Białorusinowi za podjęcie rękawicy, gdy dowiedziałem się dzień przed walką, że zmienił mi się zawodnik … Oficjalnie miałem walczyć z Rosjaninem Aleksandrem Frdinem. Przygotowania szły pod właśnie tego zawodnika, lecz z tego co się dowiedziałem, miał problemy z wizą na granicy i cofnęli go. Taka zmiana zawodnika, z dnia na dzień psuje wszystko, lecz ciężka praca zaowocowała. Plan na Rosjanina wykorzystałem z Białorusinami. Udało się. Jeszcze raz ukłony w stronę Żydko za podjęcie rękawicy - powiedział Grzegorz Lenart.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

bo xer
bo xer15 maja 2017 o 21:35
kolejna walka o interkontynentalnego mistrza galaktyki z Antonin Gucwińskim 😂
Lubię to! 1
antoni pierniczek
antoni pierniczek15 maja 2017 o 17:25
Gratulacje ale czegoś nie rozumiem. Polak mistrzem świata a na Onecie czy Wirtualnej Polsce cisza. To jakiś niszowy sport jest, że sześciu typów się kopie z całego świata i najlepszy wygrywa? :D
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.