Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Gmina Wądroże Wielkie: Śmiertelny wypadek na A4

W dniu 10 września br. doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A4.

Fot. KP PSP Jawor © KP PSP Jawor

W dniu 10 września, kilka minut po godz. 14 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na autostradzie A4 w okolicach zjazdu Wądroże Wielkie.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z lokalnych jednostek OSP z Wądroża Wielkiego i Budziszowa Wielkiego.

Na miejscu okazało się, że doszło do dachowania samochodu VW Golf, który znajdował się w pobliskim polu. Pojazdem podróżowało 4 mężczyzn. Poszkodowani opuścili pojazd przy pomocy świadków zdarzenia przed przybyciem służb ratowniczych.

Kierujący samochodem był nieprzytomny, bez oddechu i akcji serca. Strażacy przystąpili do resuscytacji, którą po przyjeździe zespołu PRM kontynuowano wspólnie z ratownikami medycznymi. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kierowcy. Pasażerowie odnieśli niewielkie obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przybył również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, grupa dochodzeniowo śledcza policji oraz prokurator. W wyniku tego zdarzenia ruch drogowy w kierunku Zgorzelca był zablokowany.

Przyczyny tego tragicznego wypadku ustala jaworska policja.
 
kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

maj
maj29 września 2017 o 06:35
A-4
Lubię to! 0
kierowca
kierowca29 września 2017 o 06:34
Za szybko jeżdżą kierowcy po polskich drogach.
Lubię to! 0
Monika
Monika13 września 2017 o 08:34
Witam , pomogę pasażerom wypadku w uzyskaniu odszkodowania. Bezpłatny dojazd, analiza sprawy.Nie ponosisz żadnych kosztów. Proszę o kontakt 737551534
Lubię to! 2
g
gMonika14 września 2017 o 06:55
koszty dopiero po odzyskaniu kasy, ile teraz biora na rynku, 10%? 20%?
Lubię to! 2
Monika
Monikag16 września 2017 o 09:24
Tak dopiero po odzyskaniu dla poszkodowanych odszkodowania, prowizja zależna jest od wkładu jaki jest potrzebny do uzyskania pieniążków.
Proszę o kontakt, więcej opowiem przez telefon.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.