Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FOTO) Droga w Wądrożu Wielkim nabiera nowego wyglądu

Powoli dobiegają końca prace związane z przebudową drogi powiatowej 2184D biegnącej przez Wądroże Wielkie aż do granicy powiatu jaworskiego w miejscowości Polanka.

© materiał prasowy

Po wykonaniu chodników w całej miejscowości Firma BUDIMEX S.A układa nową nawierzchnię asfaltową. Powoduje to dość duże utrudnienia dla kierowców, dlatego też wprowadzono na remontowanym odcinku sterowany ręcznie ruch wahadłowy.

Prace związane z układaniem nawierzchni potrwają jeszcze kilka dni, dlatego też zwracamy się do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie sygnałów przekazywanych przez kierujących ruchem.

Do realizacji pozostał jeszcze etap IV inwestycji, od Mierczyc w stronę Wądroża Wielkiego.

Zadanie pn. "Poprawa dostępności transportowej Powiatu Jaworskiego poprzez przebudowę drogi powiatowej 2184D etap I, II, III i IV" realizowane jest w ramach RPO WD.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

opolak
opolak15 lutego o 12:42
Dolny Śląsk: Dwa warianty przebudowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-KrzywaDolny Śląsk: Dwa warianty przebudowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzywa
https://investmap.pl/dolny-slask-dwa-warianty-przebudowy-autostrady-a4-na-odcinku-wroclaw-krzywa.a144833
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
opolak
opolak14 lutego o 22:54
https://jawor24h.pl/beda-walczyc-o-zjazdy-z-autostrady,8997,a.html
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
rysiek
rysiek8 września 2018 o 13:49
Unijne środki pozyskane przez powiat, mądra polityka gminy i dofinansowanie zadania - w efekcie mieszkańcy Wądroża i nie tylko oni mają nowy odcinek drogi.

Tak dla współpracy Laskowski-Jedlecka !!!
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
borus
borus7 września 2018 o 18:40
Likwidacja zjazdu na A4

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/zdjecia/3638368,wielka-przebudowa-autostrady-a4-beda-trzy-pasy-zniknie-8-wezlow-mapa,4459022,id,t,zid.html
Zaczynają się przygotowania do wielkiej przebudowy autostrady A4. Trasa wreszcie będzie miała po trzy pasy ruchu. Zniknie aż osiem węzłów, powstaną za to trzy nowe. Droga na pewno będzie płatna.
110 kilometrów autostrad A4 i A18 zostanie gruntownie przebudowanych - cały odcinek od Wrocławia aż do węzła Krzyżowa

8 węzłów na A4 do likwidacji Do likwidacji przewidziano 8 węzłów
- Węzły na A4 są zbyt blisko siebie. To niezgodne z przepisami. Autostrada to droga ograniczonego dostępu, głównie dla ruchu tranzytowego. Zbyt gęste rozmieszczenie węzłów może sprzyjać sytuacjom potencjalnie niebezpiecznym. Na węzłach, które przewidziano do likwidacji, ruch jest niewielki. Obsługują one głównie ruch lokalny - dodaje rzecznik GDDKiA. Powstaną też trzy nowe zjazdy. - Legnica II to połączenie A4 z budowaną niedługo trasą S3. Węzeł LSSE będzie stanowił dojazd do strefy ekonomicznej. W tej okolicy jest znaczny ruch ciężarówek - mówi Joanna Borkowska. W tej chwili przy LSSE znajduje się zjazd z A4, ale nie spełnia on wymogów węzła autostradowego. Natomiast zupełnie nowy węzeł Strzeganowice ma zastąpić zlikwidowany zjazd Pietrzykowice.

0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
autor
autorborus8 września 2018 o 13:46
Kolejne 20 lat zanim to zostanie zrobione
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.