Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Czaty zamkowe w Bolkowie za nami

W dniu 1 lipca br. na Zamku Bolków odbyła się siódma edycja Czatów Zamkowych.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

W ostatnią sobotę na Zamku Bolków odbyła się 7-ma edycja Czatów Zamkowych z inicjatywy Michała Szczypka oraz jego grupy koleżanek i kolegów, przy ogromnym wkładzie pracy wolontariuszy, mieszkańcy Gminy Bolków z licznie przybyłymi gośćmi z całej Polski uczestniczyli w ,,uczcie” artystycznej, na którą składała się m.in. twórczość Jacka Kaczmarskiego czy Włodzimierza Wysockiego.

Ten piękny projekt mógł się także odbyć przy wsparciu finansowym Gminy Bolków, którą reprezentował Burmistrz Jarosław Wroński, Kustosza Zamku Adama Łaciuka oraz Dyrektor Domu Kultury Bogusława Krukowskiego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.