Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Bajkowy Gminny Dzień Dziecka w Małuszowie

Niech żałują ci, którzy nie zabrali swoich pociech w niedzielne popołudnie do Małuszowa. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje i zabawy, a że było wspaniale potwierdzały uradowane dziecięce twarze.

© Paweł Sasiela

Co rusz mogliśmy mijać baśniowe postacie, przechadzające się jak gdyby nigdy nic po Małuszowie. Rozrywkę dla najmłodszych zapewniali animiatorzy. Dzieci przeciągały linę, ale i musiały się trochę nabiegać. Były dmuchańce i słodkości, czyli to, co najmłodsi lubią najbardziej.

Imprezę prowadził nie kto inny jak Gandalf, w którego rolę wcielił się znany legnicki pisarz Przemek Corso. Na scenie odegrane zostało bajkowe przedstawienie. Zaprezentowały się także m.in. przedszkolaki z Gminy Męcinka, ale też tancerze i sportowcy. Obejrzeliśmy też pokaz w wykonaniu młodych strażaków z miejscowego OSP. Swoje sztuczki zaprezentował także iluzjonista. Organizatorem wydarzenia był wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.