Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Życzenia za lata pracy w edukacji

Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka w dniu 26 sierpnia br. złożyła serdeczne gratulacje i życzenia nauczycielom obchodzącym jubileusz pracy zawodowej. 

© Gmina Wądroże Wielkie

Pani Wójt wyraziła słowa uznania i podziękowania za trud włożony w przekazywanie swojej wiedzy kolejnym pokoleniom mieszkańców Gminy Wądroże Wielkie.

Było wiele chwil wzruszeń i odśpiewanie "sto lat" Pani Teresie Piotrowicz obchodzącej 50-lecie pracy zawodowej. Pani Teresa otrzymała oprócz życzeń 50 róż, które wręczył Zastępca Wójta Piotr Łabędzki.

Gratulacje otrzymała również Pani Izabeli Juzak za 30 lat pracy, a w związku z nieobecnością na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim złozono list gratulacyjny i kwiaty dla Pana Jana Gagata, który obchodzi 40-lecie pracy zawodowej.

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym wszystkim nauczycielom życzymy cierpliwości, optymizmu oraz licznych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ania
Ania31 sierpnia o 00:00
Gratulacje Pani Tereso. Zawsze będę z Panią kojarzyć twierdzenie Pitagorasa. Swoją droga ponad 20 lat jak skończyłam szkołę a Pani nadal taka sama ☺️
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
ZKlasy
ZKlasy 28 sierpnia o 12:42
Piękny gest, na pewno nauczyciele co roku pamiętają o Dniu Samorządowca i przychodzą do Pani Wójt z wiązanką kwiatów. W końcu ludzie z klasą... I to niejedną ;)
4 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 2
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.