Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Biernatki

Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. informuje, że z dniem 6 maja br. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w miejscowości Biernatki (gm. Wądroże Wielkie).

© Zdjęcie ilustracyjne

Roboty drogowe rozpoczną się w związku z realizacją zadania pn. "Przebudowa drogi gminnej nr 107384D w Biernatkach".

Przedmiotowy odcinek drogi gminnej zostanie udostępniony wyłącznie dla ruchu obsługi budowy, mieszkańców oraz służb ratowniczych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.