Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci w Gminie Paszowice

W pierwszych tygodniach września na terenie Gminy Paszowice odbędą się zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych, organizowana przez Urząd Gminy Paszowice i COM-D Jawor, 7 września 2017 r. odbędzie się w miejscowościach: Paszowice, Jakuszowa, Siedmica, Kłonice, Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Mała, Myślibórz. Z kolei 8 września 2017 r. zbiórka odbędzie się w miejscowościach: Zębowice, Bolkowice, Wiadrów, Sokola, Kwietniki, Pogwizdów, Grobla.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych następuje wyłącznie na zgłoszenie. Osoby zainteresowane pozbyciem się odpadów proszone są o telefoniczne podanie numeru posesji najpóźniej do 6 września.

Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy Paszowice w pokoju nr 2 (tel.: 76 870 17 92 wew.105, od godz. 8.00 do 14.00).

Odpady należy wystawić przed posesje do godz. 7.00 w dniu odbioru.

ODPADAMI WIELKOGABARYTOWYMI SĄ: odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody, tapczany, wersalki), dywany, wykładziny, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.
ODPADAMI WIELKOGABARYTOWYMI NIE SĄ: wszelkie urządzenia elektryczne oraz odpady z jakiegokolwiek demontażu, rozbiórki czy przebudowy, takie jak: drewniane deski, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płyty, rolety i zużyte opony.

 

Zbiórka elektrośmieci, organizowana przez Urząd Gminy Paszowice i COM-D Jawor, 14 września 2017 r. odbędzie się w miejscowościach: Paszowice, Jakuszowa, Siedmica, Kłonice, Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Mała, Myślibórz. 15 września 2017 r. zbiórka odbędzie się w miejscowościach: Zębowice, Bolkowice, Wiadrów, Sokola, Kwietniki, Pogwizdów, Grobla.

Odbiór elektroodpadów (kompletny sprzęt audiowizualny, komputerowy, RTV i AGD) następuje wyłącznie na zgłoszenie. Osoby zainteresowane pozbyciem się odpadów proszone są o podanie numeru posesji najpóźniej do 13 września. Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy Paszowice: pokój nr 2 (tel.: 76 870 17 92 wew.105, od godz. 8.00 do 14.00)

Odpady należy wystawić przed posesje do godz. 7.00 w dniu odbioru.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.