Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Zatwierdzili zmiany w budżecie

Podczas lipcowej sesji Rady Powiatu 12 radnych jednogłośnie przyjęło uchwałę w sprawie zmian w budżecie na 2017 roku.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Ze względu na otrzymaną promesę na przebudowę pokrycia dachowego budynku szkoły z internatem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze zwiększono plan wydatków o kwotę 490 000 zł w rozdziele 85478 - Usuwanie skutków klęsk żywiołowych. 

Jednocześnie o tę kwotę zmniejszono wydatki w rozdziale 60078 - Usuwanie skutków klęsk żywiołowych na zadanie na zadanie pn. Przebudowa drogi powiatowej 286D w Mysłowie w km 0+000-3+300. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.