Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zakończono prace rozbiórkowe w Pawłowicach Wielkich

W dniu 23 października 2017 r. zakończono prace związane z rozbiórką budynku na działce nr 72 w miejscowości Pawłowice Wielkie.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Gmina Wądroże Wielkie dzięki podjętym staraniom nabyła w roku bieżącym  w drodze spadku ww. nieruchomość.

Ze względu na zły stan techniczny  budynek musiał zostać wyburzony. Wyburzenie budynku umożliwi w przyszłości kompleksowe zagospodarowanie całej nieruchomości oraz działki przyległej, na której zaplanowano budowę sali zebrań wiejskich.

Łukasz Nowicki
St. Spec. ds. Informatyki i promocji Gminy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.