W pierwszej kolejno禼i poddani oni zostali próbie wydolno禼iowej ("Harvard Step-up Test"), której nie uko馽zy jeden z kandydatów oraz próbie wej禼ia na drabin mechaniczn - uko馽zona z wynikiem pozytywnym przez wszystkie obecne i dopuszczone osoby. Kolejnym etapem by test sprawno禼iowy, tj. podci眊anie na dr笨ku, bieg na 50 m oraz na 1000 m. Warunkiem przej禼ia do kolejnego - III etapu post阷owania kwalifikacyjnego by硂 zdobycie minimum wymaganych rezultatów w poszczególnych konkurencjach.
Z trzydziestu pi阠iu kandydatów, którzy przyst眕ili do próby sprawno禼iowej siedmiu uzyska硂 wymagan ilo舵 punktów kwalifikuj眂 si do kolejnego etapu naboru - rozmowy kwalifikacyjnej.
Galeria zdj赕 z naboru
W wyniku post阷owania kwalifikacyjnego kandydaci po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymali 潮czn liczb punktów (suma punktów gratyfikacyjnych + testy sprawno禼i fizycznej + rozmowa kwalifikacyjna) przedstawion poni縠j.
Nazwisko i imi | Ko馽owa liczba punktów |
Kolejno舵 pod wzgl阣em uzyskanych punktów |
B砤縦ów Bart硂miej | 74 | VI |
Bober Mateusz | 84 | III |
Ku Damian | 88 | I |
Molenda Micha | 70 | VII |
Plecety Grzegorz | 83 | IV |
Turek Piotr | 77 | V |
Wodzy駍ki Pawe | 86 | II |
Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu post阷owania kwalifikacyjnego
1. Bielas Krzysztof
2. B砤縦ów Bart硂miej
3. B砤縦ów Szczepan
4. Bober Mateusz
5. Danielczuk Marek
6. Dembi駍ki Kazimierz
7. Filipczak Pawe
8. Fu砤wka Jacek
9. Grüner kasz
10. Hajewski Rafa
11. Homa Jaros砤w
12. Ignaczak kasz
13. Jachimowicz Sebastian
14. Jutkiewicz Krzysztof
15. Ksi笨ek Robert
16. Ku Damian
17. Lekarewicz Mateusz
18. Marzec Marcin
19. Molenda Micha
20. Niewiadomski kasz
21. Olechno Krzysztof
22. Plecety Grzegorz
23. Puzio Micha
24. Sobiegraj Bart硂miej
25. Steiner Pawe
26. St阷ie Rados砤w
27. Sznacki Bartosz
28. Szyma駍ki Pawe
29. Turek Dariusz
30. Turek Piotr
31. Waligóra Mariusz
32. Wawrzyniak Micha
33. Wich砤cz Damian
34. Wiktorowski Piotr
35. Wodzy駍ki Pawe
36. Wójtowicz Bartosz
37. Zirberminc Piotr
Informujemy, 縠 w po przeprowadzonym II etapie post阷owania kwalifikacyjnego siedmiu kandydatów zakwalifikowanych zosta硂 do rozmowy kwalifikacyjnej uzyskuj眂 stosown punktacj z testu sprawno禼iowego:
1. B砤縦ów Bart硂miej - 58 pkt.
2. Bober Mateusz - 67 pkt.
3. Ku Damian - 64 pkt.
4. Molenda Micha - 64 pkt.
5. Plecety Grzegorz - 65 pkt.
6. Turek Piotr - 67 pkt.
7. Wodzy駍ki Pawe - 62 pkt.