Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wybierz Miss i Mistera Internautów!

Do 25 sierpnia br. odbędzie się głosowanie na najpiękniejszą Panią i najprzystojniejszego Pana.

Fot. UM Jawor © UM Jawor

Zagłosuj na swoich faworytów! Wystarczy polubić zdjęcie najpiękniejszej Pani lub najprzystojniejszego Pana opublikowane na: www.facebook.com/burmistrz.jawora

MISS i MISTER Ziemi Jaworskiej, którzy w głosowaniu internetowym uzbierają najwięcej lajków (y) otrzymają nagrodę specjalną - zegarek sportowy.

Głosowanie trwa do 25 sierpnia do godziny 20.00

Autorem zdjęć jest Grzegorz Wiernicki

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

koneser natury
koneser natury21 sierpnia 2017 o 07:40
dobrze, że nie Plastikowego Botoksa
Lubię to! 0
oburzony
oburzony20 sierpnia 2017 o 23:15
Bera przesadza z tą autopromocją. Żeby zalajkować misskę trzeba odwiedzić profil Bery??? Przecież można stworzyć osobny apolityczny profil na FB. Nawet to upolitycznia.Wstyd panie burmistrzu :/
Lubię to! 4
it
itoburzony21 sierpnia 2017 o 07:31
a potem się dziwi, że ludzie mają przesyt wizerunku
Lubię to! 3
internatura
internatura20 sierpnia 2017 o 22:27
Internauci zgłaszają, że część z nich nie może umieścić komentarza ani wstawić "like" pod wybranym kandydatem na miss Jawora 2017 na profilu burmistrza. To ograniczenie dotyczy także innych artykułów zamieszczanych na tym profilu. Pytanie czym takie wprowadzone ograniczenie jest spowodowane? Proszę piszcie ilu osób to dotyczy!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.