Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

W poszukiwaniu krasnali

W piątek 14 lipca dzieci z Gminy Męcinka wybrały się "naładować baterie" do stolicy naszego województwa.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Wrocław jak każde miasto ma swoją historie oraz tajemnice, ma też strażników, którzy bronią tych tajemnic. W całym mieście jest ich ponad 400, można je spotkać dosłownie wszędzie, mowa oczywiście o krasnoludkach.

My poznaliśmy m.in. Developerska, Życzliwka, Gołębiarza, Weterana, Wrocławka, Śpioszka, Numizmatyka, Więziennika i wiele wiele innych. Pani przewodnik bardzo ciekawie opowiedziała nam o każdym napotkanym krasnali. Spacer po Wrocławiu zakończyliśmy obowiązkową wizytą w McDonald.

Anna Karlińska

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kolo
kolo18 lipca 2017 o 14:10
Możecie postawić swojego krasnala
Lubię to! 0
pablo
pablokolo18 lipca 2017 o 21:50
albo klocka
Lubię to! 3
wrocek
wrocek17 lipca 2017 o 18:20
Mapa wrocławskich krasnali : http://krasnale.pl/mapa-poszukiwacza-krasnali/ - Jest ich już 313 i wciąż przybywa - http://krasnale.pl/
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.