Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

W kasie Urzędu Miejskiego zapłacisz kartą płatniczą

Od dnia 25 lipca br. w kasach Urzędu Miejskiego w Jaworze będzie można płacić kartą płatniczą lub telefonem.

Fot. UM Jawor © UM Jawor

Informujemy, że od dnia 25.07.2017 r. w kasach Urzędu Miejskiego w Jaworze (Biuro Obsługi Klienta ul. Rynek 5 – wejście od strony Jaworskiego Ośrodka Kultury) można płacić karta płatniczą lub telefonem za wszystkie należności wobec Gminy regulowane dotychczas gotówką. 

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w Urzędzie Miejskim w Jaworze jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie wygodne, zaoszczędzi czas i zwiększy bezpieczeństwo transakcji. 

Płacąc kartą lub telefonem ani urząd, ani płacący nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z tej formy płatności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.