Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uwaga kierowcy. Dziś akcja policji na autostradzie A4

Dziś od rana policjanci jaworskiej drogówki prowadzą działania pn. ,,Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce’’. Akcja potrwa do godz. 22.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja Dolnośląska

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w związku z początkiem weekendu, w trosce o bezpieczeństwo osób podróżujących rozpoczęli akcję prewencyjną pn. „Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce”.

- Działania będą prowadzone na jaworskim odcinku autostrady A4 i potrwają do godz. 22. W tym samym czasie dolnośląscy policjanci z innych komend przeprowadzą działania na swoich odcinkach autostrady A4 i A8 oraz drodze ekspresowej S8 - informuje kom. Kordian Mazuryk, rzecznik prasowy KPP w Jaworze.

Podczas akcji funkcjonariusze wykorzystają radiowozy oznakowane i nieoznakowane z video-rejestratorami. Policjanci drogówki będą zwracać szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących tj. nadmierną prędkość, niesygnalizowanie wykonywanych manewrów, nieprawidłowe wyprzedzanie pojazdów lub zatrzymywanie się w miejscach niedozwolonych, a także nieprzestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego, niezachowywanie wymaganej odległości między pojazdami oraz nieprawidłowe przewożenie pasażerów.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

antek
antek18 sierpnia 2017 o 12:44
Jaki jest sens podawania takich informacji? Jestem kierowcą i uważam, że jeśli jest taka akcja to chyba nie powinna być nagłaśniana. Jakie wtedy będą tego efekty?
Lubię to! 0
Kierujący
Kierującyantek18 sierpnia 2017 o 13:18
Takie, że ludzie zwolnią na drodze i zaczną myśleć. Mandatów można na wlepiać i co to da? pięciu ukaranych może będzie później uważało, a tak efekt może być dużo większy.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.