Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Trenerzy Kuźni podnoszą swoje kwalifikacje

Trenerzy jaworskiej Kuźni pracujący z młodzieżą podnoszą swoje kwalifikacje. W minionym tygodniu licencję UEFA A uzyskał trener Marcin Dudek (prowadzący grupy skrzatów i młodzików).

© Paweł Sasiela

Wraz z początkiem rundy wiosennej po wyższe uprawnienia wyruszyli kolejni szkoleniowcy jaworskiego klubu. Dariusz Szeliga (grupy skrzatów, orlików, juniorów młodszych) uczestniczy w kursie UEFA A, a Daniel Płaza (przedszkolaki) w kursie UEFA B. Warto zaznaczyć, że licencję UEFA B w Kuźni Jawor posiada także dwójka innych trenerów, a mianowicie Rafał Majka (grupa żaków) i Marcin Folc (grupa trampkarzy). 

Jak podkreślają w klubie, to kolejny dowód na to, że warto, aby dzieci oraz młodzież trenująca piłkę nożną w Jaworze i okolicy uczęszczały na zajęcia do Kuźni Jawor. Mamy nadzieję, że dzięki wiedzy zdobywanej przez szkoleniowców niebiesko-żółto-czarnych zostaną w klubie znad Nysy Szalonej oszlifowane kolejne diamenty.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.