Logo Jawor24h.pl
Reklama

Świetlica w Grzegorzowie coraz bliżej

Gmina Mściwojów złożyła projekt pn. „Budowa świetlicy wiejskiej we wsi Grzegorzów”.

© Gmina Mściwojów

Ogłoszony w lutym br. nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego PROW 2014-2020, zmierza ku finalizacji.

16 lipca 2018 r. podano do publicznej wiadomości listę informującą o kolejności przysługiwania pomocy na zadania, które wpłynęły do oceny. Wśród wniosków, które podlegają dalszej ocenie znajduje się także projekt złożony przez Gminę Mściwojów pn. „Budowa świetlicy wiejskiej we wsi Grzegorzów”.

Grzegorzów to wieś, która coraz bardziej się rozwija. To także jedna z nielicznych miejscowości na terenie Gminy Mściwojów, które nie posiada żadnego zaplecza, które mogłoby pełnić funkcje społeczne. W okresie letnim mieszkańcy spotykają się na świeżym powietrzu ale jesienią, zimą i wczesną wiosną nie mają możliwości realizacji wspólnych inicjatyw. Liczymy, iż uda się pozyskać pełne dofinansowanie tj. 500 tys. i już w przyszłym roku rozpocząć realizację inwestycji.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Skwerki, lans i bans
Skwerki, lans i bans7 października 2018 o 13:58
Kolejna lekcja dla Króla Skwerków z Jawora, o tym jak się rozwija gminę ze wsparciem funduszy zewnętrznych...
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.