Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół z terenu powiatu

Z powiatu jaworskiego wyróżnienia otrzymali Łukasz Rębisz z I LO w Jaworze, Konrad Skuratko z PCKZiU w Jaworze oraz Sandra Wiącek z ZSIP Bolków.

© AS

5 grudnia w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju - Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal uroczyście wręczył uczniom dolnośląskich szkół stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Mógł je otrzymać jeden uczeń ze szkoły, której kształcenie kończy się egzaminem maturalnym. Warunkiem było uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,75 lub osiągnięcie wysokich wyników w olimpiadach i konkursach na szczeblu, co najmniej ogólnopolskim.

Z powiatu jaworskiego wyróżnienia otrzymali Łukasz Rębisz z klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, Konrad Skuratko z klasy II Technikum Mechanicznego - uczeń Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Sandra Wiącek z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół, do których uczęszcza wyróżniona młodzież, tj. Jolanta Wieczorek z PCKZiU oraz Mieczysław Michalski z I LO.

Galę wręczenia stypendiów uświetniły wspaniałe występy muzyczne wyróżnionych uczniów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.