Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Starosta jaworski na konwencie powiatów województwa dolnośląskiego

26 starostów spotkało się na konwencie powiatów województwa dolnośląskiego, aby podsumować rok i porozmawiać o planach na kolejną kadencję.

© Materiały prasowe / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Starostowie spotkali się we Wrocławiu, a spotkaniu przewodniczył starosta powiatu wrocławskiego. Spotkanie rozpoczęła prezentacja wszystkich nowo wybranych dolnośląskich starostów, którzy mieli możliwość przedstawienia się i zaprezentowania swojej osoby. Powiat jaworski reprezentowała starosta Aneta Kucharzyk.

Jednym z kolejnych punktów spotkania było przedstawienie działalności Związku Powiatów Polskich, którego posiedzenie odbędzie się już niebawem w Warszawie i w którym uczestniczyć również będzie starosta Aneta Kucharzyk.        

W trakcie konwentu zarekomendowano i przegłosowano kandydaturę starosty głogowskiego, jako przedstawiciela dolnośląskiego do Zarządu Związku Powiatów Polskich. Kolejne posiedzenie konwentu odbędzie się w dniach 24-25 stycznia br.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.