Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Sandra Świętoń w Olimpii!

Siatkarka będąca w minionym sezonie w szerokiej kadrze wrocławskiej drużny występującej w Lidze Siatkówki Kobiet trafiła do Jawora. Sandra Świętoń została wybrana najlepszą siatkarką Olimpii podczas turnieju w Świdnicy.

Świętoń w pierwszym zespole Impelek (obecnie Volley Wrocław) zadebiutowała w styczniu tego roku, w meczu Pucharu Polski z pierwszoligową wówczas Energą MKS Kalisz. W minionym sezonie przyjmująca z juniorkami wrocławskiego klubu sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. Ponadto w dorobku ma jeszcze brązowy medal mistrzostw Polski juniorek, srebrny medal mistrzostw Polski kadetek, dwa mistrzostwa licealiady czy srebro gimnazjady.  

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet im. Tadeusza Ząbka w Świdnicy był ostatnim sprawdzianem jaworzanek przed inauguracją sezonu w drugiej lidze. Zespół z miasta św. Marcina zajął w zawodach drugie miejsce, ustępując włoskiemu pierwszoligowcowi Sant‛Elia Fiumerapido. Jaworzanki wyprzedziły natomiast Polonię Świdnica i MGKS Oława. 29 września Olimpia podejmie na własnym parkiecie MUKS Amber Kalisz. Drużynę w rozgrywkach poprowadzi nowy szkoleniowiec - Radosław Pokrywa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.