Logo Jawor24h.pl
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Saller LHGM: Podsumowanie 1.kolejki

Nie brakowao goli i emocji w pierwszej kolejce IV edycji Saller LHGM. Pierwszym liderem zostali obrocy tytuu - Kelnerzy.

Warning: getimagesize(upload/img/files/547b82f2621f7547b82f262234.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255

Nowy sezon otworzyy derby gminy Mciwojów. Inter walczy o punkty ze Zjednoczonymi, którzy wrócili na hal w Marcinowicach po roku nieobecnoci. Spotkanie byo bardzo zacite. adna ze stron przez wikszo czasu nie daa odskoczy rywalowi na wicej ni jedn bramk rónicy. Na trzy minuty przed kocowym gwizdkiem, rozgrywajcy wietne zawody Dawid Zapanik zaaplikowa Zjednoczonym dwa gole i byo 7:5. Zjednoczeni zdyli tylko zmniejszy straty za spraw Huberta Pocarza. Inter zaczyna halowy sezon od zwycistwa.

W drugim dzisiejszym spotkaniu, debiutanci w LHGM, czyli juniorzy Kuni Jawor zagrali z najsabsz ekip poprzedniego sezonu - Na Luzie. W przekroju caego spotkania lepiej prezentowali si jaworzanie, którzy wygrali jak najbardziej zasuenie. Do przerwy prowadzili 3:1, a w drugiej poowie zwikszyli dystans nad Na Luzie, zwyciajc 9:3. Team trenera Marka Mackiewicza rozpoczyna przygod z LHGM bardzo udanie.

Spore kopoty mieli jedni z gównych pretendentów do mistrzowskiego tytuu, a mianowicie FC Ambitni, grali z Rodem Granowice, które miao tego dnia tylko jednego gracza na zmian. Przez pierwszy kwadrans wszystko szo zgodnie z planem. FC Ambitni po dwunastu minutach gry prowadzili 0:3. To jednak nie zniechcio granowiczan. Najpierw Borka pokona Juzak, a nastpnie gola kontaktowego strzeli Bronka. Po przerwie w 28 minucie Rodo doprowadzio do remisu. Szal zwycistwa na strone FC Ambitnych przechyli Przemysaw Winiewski, który najpierw przy stanie 4:4 umieci futbolówk z ostrego kta. Po chwili dooy drugie trafienie. Na te dwa ciosy Rodo nie potrafio ju odpowiedzie i trzy punkty dla FC Ambitnych stay si faktem.

Przedostatni mecz pierwszej kolejki by jednostronnym pojedynkiem. Kelenrzy rozbili Game Over. Obrocy tytuu od pocztku dyktowali warunki gry. Kelnerzy swoj niepodwaaln przewag udokumentowywali kolejnymi trafieniami. Licznik zatrzyma si na dwunastu golach. Game Over nie byo tego dnia w stanie strzeli nawet honorowego gola, cho kilka sytuacji mieli. Szwankowaa jednak skuteczno lub na drodze stawa dobrze dysponywany Dominik Szczepaski, który jako jedyny po dzisiejszych meczach moe pochwali si czystym kontem.

Na zakoczenie pierwszej serii gier PAS-KUL spotka si z Oldboyami. "Starsi Panowie" od pierwszej minuty zaznaczyli swoja przewag. Stwarzali sobie sytuacje, ale nie potrafili pokona wietnie bronicego tego dnia Kuli. Niewykorzystane okazje zemciy si na Oldboyach i to a poczwórnie! Pomidzy 10, a 19 minuta dwukrotnie na list strzelców wpisa si Kamil Kowalczyk dwukrotnie i po razie Wojciech Szyba oraz Tomasz Rczkiewicz. Prowadzenie PAS-KUL-u 4:0 nie podamao Oldboyi, którzy jeszcze przed przerw zmniejszyli dystans do rywala do dówch goli za spraw Bochenka i Majki. W drugiej odsonie do dugo utrzymywa si rezultat 4:2. Dopiero Majka i Przerywacz dziki swoim bramkom z 30 i 31 minuty doprowadzili do remisu. Pomimo sytuacji dla obu stron, gole ju nie pady i zawody zakoczyy si podziaem punktów. "Starsi Panowie" pokazali dzisiaj charakter, doprowadzajc ze stanu 0:4 na 4:4.

Pierwszym liderem z racji pogromu Game Over zostali Kelnerzy. W tym meczu czterokrotnie pik w siatce umieszcza Dariusz Czaja, który dziki temu zosta liderem klasyfikacji strzelców po pierwszej serii gier. Drudzy s juniorzy Kuni, a trzeci FC Ambitni. Tabel zamyka Game Over. Za tydzie koelja seria gier, w której równie nie powinno zabrakn emocji. Ju teraz serdecznie na ni zapraszamy!

Inter Marcinowice - Zjednoczeni Snowidza 7:6 (2:1)
Gole dla Interu: Dawid Zapanik 3, Przemysaw Piec, Sebastian Chlebicki, Maciej Jania, Marcin Woniakiewicz
Gole dla Zjednoczonych: Krystian Dudek 2, Grzegorz Wrona 2, Maciej Szaga, Hubert Pocarz
Inter: Bartosz Lisowski (BR), Oskar Miller (BR), Przemysaw Piec, Maciej Jania, ukasz Janisiów, Rafa Kozio (KPT.), Artur Mynarczyk, Sebastian Chlebicki, Marcin Woniakiewicz, Dawid Zapanik, Marek Soroka
Zjednoczeni: ukasz Szymaski (GK), Grzegorz Wrona (KPT.), Bartosz Fiaka, Maciej Szaga, Hubert Pocarz, Krystian Dudek, Micha Janisiów, Krzysztof Kuli, Arkadiusz Bartnicki, Zbigniew Beryo
Faule: 2:5 (0:2)

Na Luzie - Kunia Jawor 3:9 (1:3)
Gole dla Na Luzie: Bartosz Podoba 2, Jarosaw Krawczykowski
Gole dla Kuni Jawor: Kamil Papiernik 2, Dawid Pereka 2, Aleksander Jach 2, Krystian Jaskua, Patryk Gwidzia, Bartomiej Gwidzia
Na Luzie: Mariusz Poetek (BR), Micha Michalak, Przemysaw Janisiów, Jarosaw Szumilas (KPT.), Jarosw Krawczykowski, Bartosz Podoba, Pawe Sobol, Kamil Duszeko
Kunia Jawor: Mariusz Kasprzycki (BR), Dawid Pereka, Krystian Jaskua, Szymon Choptiany, Dawid Duda, Kamil Papiernik, Mariusz Makowski, Damian Gerasimowicz, Bartomiej Gwidzia, Patryk Gwidzia (KPT.), Aleksander Jach, Dawid Kaarnowicz
óte kartki: Kamil Duszeko, Przemysaw Janisiów, Pawe Sobol (Na Luzie)
Faule: 1:3 (0:3)

FC Ambitni - Rodo Granowice 6:4 (3:2)
Gole dla FC Ambitni: Marcin Bagiski 2, Przemysaw Winiewski 2, Tomasz Gobiowicz, Emilian Borek
Gole dla Roda: Dawid Borowiec 2, Maciej Bronka, Tomasz Juzak
FC Ambitni: Patryk Borek (BR), Marcin Bagiski, Kamil Jano, Artur Wachobow, Emilian Borek (KPT.), Przemysaw Winiewski, Dawid Gawda, Tomasz Gobiowicz
Rodo: Eryk Klczar (BR), Maciej Bronka (KPT.), Karol Klczar, Patryk Kolber, Tomasz Juzak, Dawid Borowiec
Faule: 5:1 (0:0)

Kelnerzy - Game Over 12:0 (4:0)
Gole dla Kelnerów: Dariusz Czaja 4, Daniel Nowacki 3, Tomasz Serweciski 2, Wojciech Sabat, Kamil Gobek, Tomasz Gulewicz.
Kelnerzy: Dominik Szczepaski (BR), Darisuz Czaja, Kamil Gobek, Daniel Nowacki, Tomasz Gulewicz, Wojciech Sabat, Marcin Serweciski, Tomasz Serweciski (KPT.)
Game Over: Dawid Kroczak (BR), Micha Szymonowicz, Micha Tusty, Dawid Tusty, Krystian Tusty, Marcin Cichy, Adrian Bochenek (KPT.), Dominik Jach, ukasz Tomczuk, ukasz Wanielista, Dawid Zirberminc, Mateusz Bruliski, Dawid Trzebniak.
Faule: 2:3 (1:0)

PAS-KUL Mciwojów - Oldboy 4:4 (4:2)
Gole dla PAS-KUL-u: Kamil Kowalczyk 2, Tomasz Rczkiewicz, Wojciech Szyba
Gole dla Oldboy: Rafa Majka 2, Pawe Bochenek, Piotr Przerywacz
PAS-KUL: Pawe Kula (BR), Micha Garcarek (KPT.), Wojciech Szyba, Jakub wis, Tomasz Rczkiewicz, Damian Rczkieiwcz, Marcin Grzywa, Grzegorz Grzywa, Krzysztof Radomski, Bartosz Bober, Kacper Stachera (BR)
Oldboy: Tadeusz Budziski (BR), Bornisaw Szymonowicz, Potr Przerywacz, Mariusz Suhcecki, Tomasz Baewski, Dariusz Stefaniak (KPT.), Rafa Majka, Tomasz Kleniuk, Pawe Bochenek
óte kartki: Pawe Bochenek (Oldboy) i Bartosz Bober (PAS-KUL)
Faule: 3:4 (1:3)

Sdziowa: Mateusz Witkowski

Klasyfikacja strzelców po 1.kolejce:
4 gole - Dariusz Czaja (Kelnerzy)
3 gole - Daniel Nowacki (Kelnerzy), Dawid Zapanik (Inter)
2 gole - Kamil Kowalczyk (PAS-KUL), Rafa Majka (Oldboy), Tomasz Serweciski (Kelnerzy), Dawid Borowiec (Rodo), Przemysaw Winiewski, Marcin Bagiski (FC Ambitni), Kamil Papiernik, Dawid Pereka, Aleksander Jach (Kunia Jawor), Bartosz Podoba (Na Luzie), Krystian Dudek, Grzegorz Wrona (Zjednoczeni)

"Pitka" kolejki: Pawe Kula (PAS-KUL) - Bartomiej Gwidzia (Kunia Jawor), Maciej Bronka (Rodo Granowice), Przemysaw Winiewski (FC Ambitni), Dawid Zapanik (Inter)