Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rusza remont świetlicy w Przybyłowicach

Wójt Gminy Męcinka podpisał umowę na wykonanie prac budowlanych związanych z kompleksową termomodernizacją budynku w świetlicy wiejskiej w Przybyłowicach. Wykonawcą zadania jest Zakład Usługowy Ogólnobudowlany R. Zarzycki i P. Gadzina.

© Daniel Śmiłowski

W ramach prac zaplanowano nową elewację, okna i drzwi, a także instalacja centralnego ogrzewania wraz z pompą ciepła. Wykonane zostanie również ocieplenie budynku oraz modernizacja oświetlenia.

Koszt inwestycji to ponad 600 tys. zł. Gmina Męcinka na realizacje powyższego przedsięwzięcia pozyskała dotację unijną w wysokości 460 361, 64 tys.

Obecnie trwają prace projektowe i uzgodnienia z innymi organami dotyczące wykonania remontu wewnątrz budynku m.in. w celu uruchomienia przedszkola w Przybyłowicach.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Paweł
Paweł16 lipca o 11:19
Podoba mi się taka robota , będzie ładnie.Pozdrawiam
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.