Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Rusza kurs komputerowy

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na szkoleniu komputerowym „Mistrzowie klawiatury - bezpłatne szkolenia ICT dla dorosłych”, które jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jedyny warunek, aby w nim uczestniczyć to wiek 50 +.

© jawor24h.pl

Szkolenie potrwa 96 godzin lekcyjnych i będzie odbywać się w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach od 19 lutego.

Uczestnicy poznają podstawy obsługi komputera i zasady korzystania z Internetu oraz nabędą inne umiejętności przydatne w codziennym użytkowaniu sprzętu elektronicznego (telefon, tablet, aparat fotograficzny).

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby, które już wcześniej brały udział w podobnych kursach – pomoże to im utrwalić nabyte umiejętności. Spotkanie organizacyjne już jutro, 9 lutego, o godzinie 11 w GOKu. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.