Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Remont świetlicy w Godziszowej zakończony

W dniu 12 października br. zakończył się remont świetlicy wiejskiej w Godziszowej.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Zadanie realizowane w ramach regionalnego programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi, rozpoczęto w sierpniu br. Wykonawca zadania wyłoniony w drodze zapytania ofertowego – Zakład Usług Remontowo-Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec, przez te kilka tygodni wykonał prace obejmujące w szczególności wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wewnątrz obiektu wykonano sufit podwieszany, budynek docieplono a elewacja zewnętrzna zyskała nową malaturę.

Przypomnijmy, iż celem ogłaszanego od kilku już lat  przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego konkurs,  jest wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu poprzez zaspokojenie najpilniejszych potrzeb związanych z poprawą warunków życia na wsi. Maksymalna wysokość pomocy to 50% kosztów kwalifikowalnych projektu i nie może ona przekroczyć 30 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.