Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Przekroczył dozwoloną prędkość – trafił za kratki

Przekroczył dopuszczalną prędkość o 30 km/h i trafił za kratki. Kierujący Renault spędzi najbliższy czas w Areszcie Śledczym jednak nie dlatego, że złamał przepisy ruchu drogowego.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdj. ilustracyjne

Po sprawdzeniu ustalono bowiem, że był on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zanim trafił do aresztu dostał mandat za popełnione wykroczenia. Jego konto powiększyło się również o dodatkowe punkty karne.
34-letni mieszkaniec województwa lubuskiego został zatrzymany przez jaworskich policjantów na krajowej "3" w Paszowicach. Powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna kierujący Ranault poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością o 30 km/h większą niż dopuszczalna.

To nie było jednak wszystko, co 34-latek miał na sumieniu. W wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy we Wschowej wydał bowiem nakaz doprowadzenia mężczyzny do Aresztu Śledczego w Nowej Soli. W związku z tym został on zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Dodatkowo, za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu wschowskiego został ukarany mandatem w kwocie 100 zł. Jego konto powiększyło się również o 4 punkty karne.

Mężczyzna, jeśli do tej pory nie wiedział, to teraz już będzie pamiętał, że podróżując samochodem warto przestrzegać przepisów.

___________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

hola
hola3 sierpnia 2017 o 14:01
Ale w Paszowicach już gotowa jest szosa szybkiego ruchu:-)))
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.