Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pożar kontenera na śmieci w Jaworze

Wczoraj (13 stycznia) po godz. 21:00 doszło do pożaru kontenera na śmieci na ulicy Zamkowej w Jaworze.

© OSP Jawor

13 stycznia tuż po godznie 20.00, Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze zaalarmował Jednostkę Operacyjno Techniczną na zabezpieczenie terenu powiatu jaworskiego.

Po niespełna półtorej godzinie zastęp 449-21 udał się do pożaru kontenera na śmieci na ulicy Zamkowej w Jaworze.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że ogniem objęty jest blaszany kontener na różnego rodzaju śmieci.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu wody w natarciu przez rotę zaopatrzoną w aparaty ochrony dróg oddechowych - relacjonują strażacy z OSP Jawor.

Siły i środki:
449-21 OSP Jawor.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

grześ
grześ14 stycznia o 21:00
Po niespełna półtorej godzinie zastęp 449-21 udał się do pożaru kontenera na śmieci na ulicy Zamkowej w Jaworze - super czas reakcji, tylko gratulować
2 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 1
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.