Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Powiat zaprasza do udziału w konkursie!

Już niebawem nastąpi uroczyste otwarcie II etapu ścieżki pieszo-rowerowej z Jawora do Myśliborza. Z tej okazji Powiat Jaworski przygotował dla entuzjastów turystyki pieszej i rowerowej dwa konkursy!

© materiał prasowy

Są to:

- konkurs na najciekawsze zdjęcie ze ścieżki rowerowej (pokaż jak spędzasz czas na ścieżce do Myśliborza)

- konkurs na hasło promujące ścieżkę rowerową do Myśliborza.

Najciekawsze zdjęcia ze ścieżki i hasło promocyjne zostaną nagrodzone! Wystarczy wysłać wiadomość prywatną na profilu facebookowym Powiatu Jaworskiego ze zdjęciem lub hasłem promującym, do dnia 23 sierpnia. Wręczenie nagród nastąpi 27 sierpnia podczas otwarcia ścieżki.
 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.