Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Policjant po służbie zatrzymał sprawców kradzieży

Policjant z Bolkowa będący po służbie zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież alkoholu z supermarketu.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja

Do zdarzenia doszło w środę, 9 sierpnia br. na terenie parkingu supermarketu w Bolkowie. 

- Funkcjonariusz siedząc w swoim samochodzie zauważył dwóch młodych mężczyzn wybiegających w pośpiechu ze sklepu i trzymających w dłoniach jakieś kartony. Po chwili usłyszał krzyk ekspedientki, która twierdziła, że mężczyźni dokonali kradzieży alkoholu. Funkcjonariusz bez zastanowienia udał się w pościg za mężczyznami. Jadąc ulicami Bolkowa zauważył siedzących sprawców w samochodzie na jednym z parkingów. Zablokował im możliwość wyjazdu. Podbiegł do samochodu by udaremnić ucieczkę. Mężczyźni na widok legitymacji służbowej przyznali się do kradzieży alkoholu, który nienaruszony został zwrócony właścicielowi sklepu - informuje mł. asp. Józef Kolanek, rzecznik prasowy KPP w Jaworze.

Sprawcami kradzieży okazali się mieszkańcy Wałbrzycha, w wieku 25 lat. 

O powyższym zdarzeniu, funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego jaworskiej komendy, a potem przekazał ujętych mężczyzn swoim kolegom będącym na służbie.

- Podczas dalszych czynności trzeci z mężczyzn, który przywiózł kolegów do Bolkowa, 19-letni mieszkaniec Wałbrzycha, nie posiada przy sobie dokumentów pojazdu. Wycieczka do Bolkowa dla wszystkich mężczyzn zakończyła się postępowaniem mandatowym - dodaje rzecznik.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

MS
MS12 sierpnia 2017 o 17:27
za takie postawy, zaangażowanie należą się awanse i nagrody, a nie za samo siedzenie za biurkiem
Lubię to! 0
super
super12 sierpnia 2017 o 17:26
jakby tak wszyscy funkcjonariusze działali z takim zaangażowaniem, to byłoby mniej przestępców, przestępstw
Lubię to! 1
x
x12 sierpnia 2017 o 16:01
Gratulacje dla Policjanta !
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.