Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Podsumowanie akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”

Przedszkolaki Małego Księcia z Męcinki podarowały chwilę radości swoim babciom i dziadkom podczas podsumowania akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”.

Fot. UG Męcinka /materiał prasowy © materiał prasowy

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję i wręczyły zgromadzonym upominki z życzeniami wszelkiej pomyślności. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami. 

- „To już trzecie w tym roku spotkanie z naszymi seniorami, które jest podsumowaniem akcji, całego cyklu spotkań i działań, które gmina podejmuje po to, żeby wynagrodzić Wasz wkład dla młodszych pokoleń. Seniorów jak i naszych przedszkolaków obejmujemy szczególną opieką” – powiedział na otwarciu uroczystości wójt Mirosław Brzozowski 

- Składam serdeczne podziękowania nauczycielkom przedszkola: Ewie Bujale, Beacie Bednarczyk, Marcie Babiarz – Reczuch, Annie Łękawie oraz Izabeli Kowalskiej za współpracę przy organizacji tej uroczystości i przygotowanie naszych przedszkolaków do występów artystycznych - dodał wójt. 

W ramach gminnej akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” w 2017r. odbyło się wiele spotkań dla mieszkańców, które miały charakter zarówno rekreacyjny, jak i edukacyjny. Spotkanie kulinarne „Przedszkolaki – seniorzy”, konsultacje i warsztaty z lekarzami, warsztaty florystyczne i wikliniarskie, spacer nordic walking, spotkanie z Policją na temat bezpieczeństwa to tylko niektóre wydarzenia zorganizowane przez Wójta Gminy Męcinka, w których mieli okazję uczestniczyć seniorzy. W ubiegłą niedzielę natomiast odbył się dancing dedykowany specjalnie dla nich.

Zdjęcia oraz filmy z wydarzenia dostępne są na stronie Urzędu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.