Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Paszowice mają nową drogę

Zakończona została realizacja inwestycji związanej z przebudową drogi powiatowej w miejscowości Paszowice.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Dzięki środkom pozyskanym przez Powiat Jaworski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości 808 tys. zł udało się wyremontować najbardziej zniszczony 1,3 km odcinek drogi oraz wybudować ponad 200 metrów chodnika.

Realizacja tego zadania wpłynie nie tylko na wygląd i estetykę miejscowości, ale również na poprawę bezpieczeństwa na tej dość mocno uczęszczanej przez mieszkańców i turystów drodze.

To kolejna w tym roku inwestycja drogowa, którą zrealizował Powiat. Całkowita wartość zadania to prawie 1,2 mln zł, z czego Powiat Jaworski i Gmina Paszowice na mocy podpisanych porozumień, dołoży po 176 tys. zł.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kloss
kloss12 grudnia 2018 o 13:46
Wyremontowano odcinek drogi koło koscioła aby proboszcz miał co pochlapać 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
czytelnik
czytelnik11 grudnia 2018 o 21:49
W Jaworze przez całą ostatnią kadencję wyremontowano tylko jedną drogę, i to dlatego że musiałbyć dojazd do Mercedesa. Bardzo mała aktywność gminy w tym obszarze. Powiat z mniejszym budżetem remontuje więcej dróg.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
on-r
on-r10 grudnia 2018 o 18:08
Wszędzie dookoła Jawora słyszy się o remoncie dróg ze wsparciem funduszy zewnętrznych, a w samym Jaworze? Pare chodników i skwerków z gminnych środków nazywa się wielkimi inwestycjami, a stan dróg woła o pomstę do nieba, a na dodatek za własną kase bez wsparcia buduje się basen-kiełbasę wyborczą i zadłuża gminę. W takim wypadku nie ma mowy o remoncie dróg w mieście, a tym bardziej jak wejdzie podwyżka prądu od przyszłego roku...
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.