Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

OSP Małuszów wygrywa Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Tegoroczne zmagania OSP z terenu powiatu jaworskiego odbyły się 23 czerwca na boisku sportowym w Granowicach. Zwycięzcą turnieju powiatowego, podobnie jak w roku ubiegłym, została drużyna OSP Małuszów reprezentująca Gminę Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka / OSP KSRG Małuszów

Wysokie trzecie miejsce zajęła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Małuszowa, w skład której wchodzą zarówno druhny jak i druhowie.

OSP Małuszów specjalizowana jest obecnie w dziedzinie ratownictwa drogowego. Pozostałe jednostki OSP Gminy Męcinka specjalizowane są natomiast w ramach ratownictwa medycznego, wodnego i działań poszukiwawczych.

Prezesem zwycięskiej jednostki jest druh Janusz Hołyński.

Wszystkim strażakom  z OSP Małuszów serdecznie gratulujemy i życzymy tylu powrotów, ile wyjazdów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.