Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Nowe laptopy dla uczniów

Gmina Męcinka zakupiła dla szkoły w Piotrowicach nowe laptopy oraz sprzęt wielofunkcyjny.

Fot. materiały prasowe / Gmina Męcinka © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Najnowszy sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem dla szkoły w Piotrowicach został zakupiony przez Gminę Męcinka dzięki pozyskanym środkom unijnym.

Przekazania siedmiu laptopów oraz urządzenia wielofunkcyjnego dla uczniów i nauczycieli dokonał wójt Mirosław Brzozowski. Sprzęt pomoże uczniom rozwijać uzdolnienia informatyczne. Z kolei urządzenie wielofunkcyjne usprawni kserowanie, skanowanie oraz drukowanie materiałów niezbędnych w procesie nauczania.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Tomek
Tomek8 lutego o 11:36
Ogolnie Mecinka rozwija sie, ciagle wladze cos robia, dzieje sie. Pozytywnie.
Lubię to! 0
jav
jav7 lutego o 16:12
Męcinka jest lepsza od Jawora. Pod wieloma względami. A oświata to złote runo.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.